X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГУМОВІ ВИРОБИ. ПРЕДМЕТИ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ

Завантажити презентацію

ГУМОВІ ВИРОБИ. ПРЕДМЕТИ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГУМОВІ ВИРОБИ. ПРЕДМЕТИ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ

Слайд 2

Гума – це продукт вулканізації каучуку, який отримують з рослин або синтетичним шляхом. Встановлено, що джерелом каучуку є молочний сік (латекс) з дерева родини молочайних – так званої гевеї бразильської, що росте на плантаціях Індонезії, Індокитаю, Цейлону, а також в деяких країнах Африки та Південної Америки.

Слайд 3

Латекс – це молочно-біла рідина, яка вміщує 34-37% каучуку, 52-60% води, 2,0-2,7% білків, 1,65-3,4% смол, 1,5-4,2% цукру і 0,2-0,7% мінеральних солей. Для одержання каучуку латекс перемішують і коагулюють розчином оцтової або мурашиної кислоти. Отриманий гель промивають водою, пропускають через вальці; при цьому получають пластини, які сушать при температурі 45 град., коптять або відбілюють.

Слайд 4

Поряд з натуральним каучуком широко застосовують синтетичні каучуки, які одержують синтетичним методом. Ці каучуки поділяють на: органічні, які в основному складаються з вуглеводнів або їх похідних; елементоорганічні, які вміщують атоми силіцію, сульфуру, стануму та інші, а бічні ланцюги містять карбонові групи; неорганічні, які не вміщують вуглець (карбон). Сировиною для синтетичних каучуків служить нафта, природний газ, кам'яне вугілля.