X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вироби з пшениці

Завантажити презентацію

Вироби з пшениці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему:”Вироби з пшениці”

Слайд 2

пшениця основна зернова культура не лише в Україні,а й у всьому світі.

Слайд 3

з її зерна виготовляють різноманітні… Хлібобулочні вироби Кондитерські вироби

Слайд 4

Вироби з пшениці Макаронні вироби Круп’яні вироби

Слайд 5

зерно,зелену масу,а часто й солому згодовують тваринам

Слайд 6

крім того,солома є добрим будівельним матеріалом Будівництво з застосуванням соломи походить з Північного заходу США. Уперше метод почав застосовуватися у 19 сторіччі в штаті Небраска, де ґрунт надто піщаний, щоби витримати інші будівлі. «Хтось мудрий побачив ці снопи і подумав: О, це можна використовувати в будівництві! – каже Дейвид. Хоча солома може видатись поганим матеріалом для будівництва, насправді вона є тривкою і ефективною ізоляцією. Водночас вона є екологічно чистою. Хати мають дерев’яний каркас, заповнений снопами соломи, та покриті гіпсом, цементом чи глиною. Дейвид наголошує, що такі хати вогнестійкі та можуть встояти землетрус.

Слайд 7

Масло, отримане з паростків пшениці застосовують в медицині Масло, отримане з паростків пшениці, сприяє усуненню запальних процесів, виводить шкідливі речовини і токсини з організму, шкіри. Маслом рекомендується користуватися щодня, доглядаючи таким чином за шкірою рук, обличчя і тіла. Масло пшениці характеризується очищує, антицелюлітною, протизапальну, ранозагоювальну дію. Воно стимулює обмін речовин, сприяє вдосконаленню кольору обличчя і омолодженню шкіри, навіть у зрілому віці.

Слайд 8

…а також в косметології Масло зародків пшениці - оптимальний догляд за нормальною, сухою, зрілої і в'янучої шкірою. Воно покращує колір обличчя, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри, надає очищаючу і ранозагоювальну дію на шкірний покрив. Очищуючі властивості масла дозволяють усунути забруднення шкірного покриву, звільнивши пори, що робить можливим його застосування в догляді за проблемною / комбінованою шкірою. Застосування масла зародків пшениці рекомендовано при незначних (неглибоких) зморшках навколо очей , на шиї, на губах; при сонячних та побутових опіках . Крім того, масло застосовують при зайвій втраті волосся, для відновлення їх еластичності і природного блиску.

Слайд 9

Дякую за увагу!!!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна