X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мистецтво розв'язання задач

Завантажити презентацію

Мистецтво розв'язання задач

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як розв’язати задачу!? «Розв’язування задач – практичне мистецтво, подібне до плавання, катання на лижах чи грі на фортепіано; навчитись його можна, тільки беручи приклад з кращих зразків та постійно практикуючись… Та пам’ятайте: якщо ви хочете навчитись плавати, то сміливо входьте в воду, а якщо хочете навчитись розв‘язувати задачі, то розв’язуйте їх». Д. Пойа Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 2

І. Розуміння постановки задачі Необхідно ясно зрозуміти задачу Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 3

ІІ. Складання плану розв’язання Необхідно знайти зв’язок між даними та невідомим. Якщо не вдається одразу знайти цей зв’язок, можливо, корисним буде розглянути допоміжні задачі. В кінцевому рахунку необхідно прийти до плану розв'язання.

Слайд 4

ІІІ. Реалізація плану Необхідно здійснити план розвязання Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 5

ІV. Погляд назад Необхідно дослідити знайдений розвязок Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 6

Методичні аспекти, які виникають при розв’язуванні задачі Аналогія Блискуча ідея Видозмінювання задачі Допоміжна задача Допоміжні елементи Геометричні фігури Задачі на знаходження та на доведення Узагальнення Позначення Розкладання та складання нових комбінацій Визначення терміна Спеціалізація Кіровоград Свириденко О. Л.

Слайд 7

Мудрість прислів’їв І. Хто погано розуміє, погано відповідає. Продумай ціль, раніше, ніж почати. З початком рахується дурень, а про кінець думає мудрець. Мудрий починає з кінця, а дурень закінчує спочатку.