X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Свято-Успенська Почаївська Лавра"

Завантажити презентацію

Свято-Успенська Почаївська Лавра"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності.

Слайд 3

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Слайд 4

Спробуємо вирішити, що ж має обиратися: людина для професії чи професія для людини? У світі існує близько 50 тисяч професій. Деякі з них – лікар, учитель, продавець – знайомі всім, деякі існують тільки в великих містах; а представників інших дуже мало (наприклад суфлерів). Кожна професія унікальна по-своєму.

Слайд 5

Вибір професії базується на трьох «китах»: ХОЧУ!МОЖУ!ТРЕБА! Які професії зараз найпопулярніші? Як ви вважаєте, чому вони стали престижними?