X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
День Святого Валентина

Завантажити презентацію

День Святого Валентина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

День Святого Валентина святкують 14 лютого.

Слайд 3

Перед Днем святого Валентина купують червоні троянди, замовляють вечері в ресторані і готують подарунки. Навіть маленькі діти в школі роблять листівки та маленькі подарунки.

Слайд 4

Слайд 5

У День святого Валентина багато хто надягає що-небудь червоне, тому що це вважається кольором любові. Люди обмінюються подарунками, загорненими в яскравий папір із червоними стрічками, жінки одержують букети квітів, і люди говорять один одному про свої почуття.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Американці будь-якого віку люблять надсилати й одержувати листівки. Листівки ручної роботи вирізують з кольорового паперу у формі серця. Валентинки зазвичай у формі серця,але можуть бути з намальованими сердечками.

Слайд 9

Слайд 10

Увечері багато пар вечеряють у романтичних ресторанах, а деякі-вдома. День святого Валентина--це час, щоб сказати людині про те, як сильно ви її любите і цінуєте. Це день романтики й щастя. Це день усіх закоханих.

Слайд 11

У цей день люди виявляють особливу турботу. Ви можете послати цукерки тому, хто вам не байдужий. Або можете послати троянди-квіти кохання. Багато людей надсилають “валентинки”-вітальні листівки. Ці листівки можуть бути сентиментальними, романтичними, смішними або дружніми.

Слайд 12

Слайд 13

У школах діти роблять валентинки для однокласників і кладуть їх у велику прикрашену коробку, схожу на поштову скриньку.14 лютого вчитель відкриває коробку і роздає валентинки учневі. Після того як учні прочитають валентинки, вони влаштовують свято.

Слайд 14

Список використаної літератури: www.google.com.ua www.yandex.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне