X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Свято ХЕЛЛОУІНУ!

Завантажити презентацію

Свято ХЕЛЛОУІНУ!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Свято ХЕЛЛОУІНУ!

Слайд 2

ІСТОРІЯ СВЯТА! Хеллоуін (англ. Halloween, All Hallows 'Eve або All Saints' Eve) - сучасне свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, історія якого почалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії . Відзначається 31 жовтня, в переддень Дня всіх святих. Хеллоуін традиційно святкується в англомовних країнах, хоча офіційним вихідним днем не є. З кінця XX століття, в ході процесу американізації і глобалізації, мода на атрибутику Хелловіна виникла також у більшості неангломовних країн Європи і в СНД. Хеллоуїн неформально відзначається в деяких інших країнах, що мають тісні культурні зв'язки з США або Великобританією, наприклад, в Японії, Південній Кореї, Сінгапурі, Австралії та Нової Зеландії, в ряді острівних країн Океанії, з недавнього часу - в Росії та інших країнах СНД.

Слайд 3

СИМВОЛІКА! Більшість символів свята мають довгу історію. Наприклад, традиція виготовлення гарбузів-світильників пішла від кельтського звичаю створювати ліхтарі, що допомагають душам знайти шлях до чистилища. У Шотландії в якості символу Хеллоуїна виступала ріпа, але в Північній Америці її швидко замінив гарбуз, як більш дешевий і доступний овоч. Вперше створення гарбузів-світильників в Америці було зафіксовано в 1837 році; цей ритуал, що проводився під час збору врожаю, не мав ніякого відношення до Хеллоуїну аж до другої половини XIX. Популярні костюми персонажів класичних фільмів жахів, наприклад, Мумії і чудовиська Франкентштейна. У святковому оздобленні будинків велику роль відіграють символи осені, наприклад, сільські лякала.Традиційними кольорами є чорний і жовтогарячий.

Слайд 4

Костюми Перевдягання в карнавальні костюми - порівняно недавно виникший елемент свята. Вперше як повноцінний звичай він був зафіксований на початку XX століття і сходить до американських традицій костюмованих вечірок]. Вперше носіння маскарадних костюмів на Хелловін зареєстровано в 1895 році в Шотландії , коли діти в масках ходили по хатах і отримували тістечка, фрукти і гроші . Немає жодної згадки про подібні традиції в США, Ірландії або Англії до 1900 року . У Шотландії дітей, які, одягнувшись у карнавальні костюми, що зображають різних монстрів або інших персонажів, ходять від хати до хати і випрошують солодощі, називають guisers, а сам звичай - Guising («гайзінг», від англ. Guise - носіння маски, наряду, жартівливе переодягання). Основна тема костюмів на Хеллоуін - це різна нечисть або надприродні персонажі. Але тим не менш, в XIX-XX століттях стали також популярні не тільки костюми фантастичних істот, але й навіть костюми на абсолютно довільну тематику, хоча основний мотив продовжує залишатися найпоширенішим.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Святковий стіл Оскільки свято припадає на час урожаю яблук, більшість Гелловіну солодощів засноване на яблуках. Спеціально до торжества готують яблучну карамель, яблука в сиропі (іноді з додаванням горіхів), яблучні іриски. У свою чергу, в Північній Америці популярні Кенді коріння і кендо Пампкін, цукерки у вигляді кукурудзи та гарбуза відповідно. Кенди корн представляє із себе цукерки з цукру, кукурудзяного сиропу, штучних барвників і зв'язувальних речовин. Їх рецепт і спосіб приготування практично не змінилися, виробництво Кенді корнів досі базується на ручній роботі. Незважаючи на свою назву, кендо Пампкін являє собою лише варіацію попередньої солодощі. Головна відмінність «гарбузів» від «кукурудзи» це використання меду, більш рясне додавання зефіру і, нарешті, часто використовуваний особливий нежирний крем. Крім різноманітних солодощів, існує традиційний хліб бармбрек, який готують в Ірландії до різних свят, особливо до Хеллоуїну. При приготуванні святкового бармбрека в тісто ховали горох, дерев'яну тріску, шматок тканини, монету і кільце. Ліпший їдцю предмет пророкував майбутнє: горох - не чекати швидкого весілля, тріска - неприємності в сімейному житті, шматок тканини - бідність, монета - багатство, кільце - швидке весілля. Відповідно з цією традицією зараз продаються бармбрекі з іграшковими колечками усередині.

Слайд 9

Слайд 10

Цукерки чи гаманець???!))

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне