X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Релігійне життя в Україні

Завантажити презентацію

Релігійне життя в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Релігійне життя в Україні в умовах незалежності План 1. Релігія і церква в Україні в умовах незалежності.

Слайд 2

Релігія - (від латинського religio – набожність, святиня, предмет культу) – світогляд та світосприйняття, а також відповідна поведінка і специфічні дії (культ), в основі яких віра в існування Бога.

Слайд 3

Церква - (від грецького kyriake, буквально – божий дім) – особливий вид релігійної організації, об'єднання послідовників тієї чи іншої релігії на основі спільності віровчення та культу.

Слайд 4

Відродження релігійного життя в Україні Причини: зняття ідеологічної заборони на релігійне життя і церковну діяльність; часткова втрата ідеологічних орієнтирів після розпаду СРСР; різке загострення суспільних проблем та протиріч; пошук громадянами “духовної” опори у житті в умовах всеохоплюючої кризи суспільства; повернення до традиційних духовно-культурних цінностей українського народу; забезпечення з боку держави реальних гарантій свободи совісті.

Слайд 5

Закон України “Про свободу совісті та релігійних організацій” (23 квітня 1991 р.) Правові основи діяльності церкви в Україні: церква відділена від держави, а школа від церкви; держава захищає права та законні інтереси релігійних організацій; на релігійні організації покладаються обов'язки дотримуватись вимог чинного законодавства та правопорядку; релігійні організації можуть займатися благодійництвом, підтримувати міжнародні зв'язки; до релігійних організацій віднесені релігійні об'єднання і центри, духовні навчальні заклади, місіонерські товариства. Вони підлягають обов'язковій реєстрації.

Слайд 6

Закон України “Про свободу совісті та релігійних організацій” (23 квітня 1991 р.) Право на свободу совісті включає свободу мати, приймати чи змінювати релігію чи не сповідати ніякої релігії, вільно розповсюджувати свої релігійні переконання. При цьому не допускається ніякого приневолювання.