X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Образ мавки у "Лісовій пісні"

Завантажити презентацію

Образ мавки у "Лісовій пісні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образ Мавки у драмі-феєрії “Лісова пісня” Гайдучик Олена Решко Юлія Анна Гук Ярошенко Анна Бублей Наталія

Слайд 2

Слайд 3

 Чому ж би ні?.. Що ж, ти — зовсім така,    як дівчина.. ба ні, хутчій як панна,               бо й руки білі, і сама тоненька,       і якось так убрана не по-наськи...    А чом же в тебе очі не зелені?  Та ні, тепер зелені... а були,                          як небо, сині... О! тепер вже сиві,       як тая хмара... ні, здається, чорні,                чи, може, карі... ти таки дивна!  "З-за стовбура старої розщепленої верби, півусохлої, виходить Мавка, в ясно-зеленій одежі, з розпущеними чорними з зеленим полиском косами, розправляє руки і проводить долонею по очах."

Слайд 4

Риси характеру Мавки

Слайд 5

Слайд 6

Мавка — лісова дівчина — живе серед дивовижної природи, серед своїх братів та сестер. Вона — дивовижна «королівна» лісу, яка є власником сердечного цвіту, «що скарби творить». Сааме цей цвіт дає їй відчуття прекрасного, не дає загинути її чистому серцю. Має вона в серці «те, що не вмирає». Це її духовна краса, це її чисті почуття, які не зміняться ніколи, як не зміниться і сама Мавка: Чи ж то ганьба, що маю серце не скупе, що скарбів воно своїх не криє, тільки гойно коханого обдарувало ними… Не вбивають її шире серце ні докори Лукаша, ні злі слова його матері, ні сміх глумливий Килини. Вона — Мавка, а значить вільна, незалежна, хоч ніколи і не забуде свого кохання Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, шо не вмирає. Мавка не може вмерти, адже вона, перш за все, лісова істота, яка наділена безсмертям. І хоч, закохавшись, отримує душу, вона житиме вічно, навіть перетворившись у вербу. Будуть приходити люди вбогі й багаті, веселі й сумні, радощі й тугу нестимуть мені, їм промовляти душа моя буде Краса ніколи не вмирає, особливо духовна краса. Вона перетвориться у щось інше, буде мати інші форми, ідеальні чи матеріальні, але не вмре.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України