X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дідух. Традиції і сучасність"

Завантажити презентацію

"Дідух. Традиції і сучасність"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дідух. Традиції і сучасність. Робота слухача секції "народознавство” Ярмолюк Анастасії Русланівни учениці 10 класу навчально-виховного комплексу „школа-гімназія” смт Турійськ Науковий керівник – Копанчук Тетяна Олександрівна

Слайд 2

Мета наукової роботи: проаналізувати та систематизувати загальні відомості про дідух,походження та семантику цього слова, традиції та вірування, пов’язані з його використанням, а також описати основні технологічні особливості його виготовлення.

Слайд 3

Мета дослідження визначає її основні завдання: 1.Дати визначення та дослідити витоки зародження дідуха, як ритуального атрибуту. 2.З’ясувати та проаналізувати обряди,що пов’язані з використанням дідуха. 3.Описати основні технологічні особливості виготовлення дідухів нашого регіону. 4.Популяризувати даний різдвяний атрибут.

Слайд 4

Новизна дослідження Новизна дослідження полягає саме у систематизації всіх відомостей та їх аналіз у системі родинної обрядовості. Новим і цікавим у дослідженні є аналіз основних технологічних особливостей виготовлення дідуха, адже сьогодні існує обмежене коло людей, яким доступні ці знання, хоча виготовити дідух доступно навіть учням середніх класів школи.