X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимоги для створення ефективної презентації

Завантажити презентацію

Вимоги для створення ефективної презентації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимоги для створення ефективної презентації Презентація (present - представляти) - це ілюстраційні матеріали для публічного виступу.

Слайд 2

Формування презентації При виборі шаблону презентації враховується аудиторія, для якої створюється презентація. Одна аудиторія вимогливіша до дизайну проекту, інша - до його інформаційного змісту.

Слайд 3

Планування презентації Мінімальна кількість слайдів Правильний вибір шрифту Чітка структура тексту Використання графічних зображень Ясні і конкретні написи на діаграмах Контрастуючи кольори фону і тексту Щоб зберегти ясність повідомлення і привернути увагу аудиторії, слід звести кількість слайдів в презентації до мінімуму.

Слайд 4

Властивості слайду Приховувати слайди. Зробити в своїй промові навмисне упущення, пропустити важливий логічний блок (причому саме той, який доповідач чудово знає). Саме те питання і зададуть суворі глядачі.

Слайд 5

Кількість слайдів Вступний слайд Один слайд для кожної теми Підсумковий слайд Щоб визначити необхідне число слайдів, створюється план презентації, а потім розділяється матеріал на окремі слайди. Найімовірніше, знадобляться наступні слайди.

Слайд 6

Вибір шрифту Verdana Arial Helvetica Times New Roman Hеt His Hw Hwh ледачий, байдужий і пропонується "за замовчуванням" Дослідники прийшли до висновку, що вибір правильного шрифту сприяє збереженню гостроти зору! Крім того, правильно вибраний шрифт захистить від синдрому комп’ютерного зору.