X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Навчання в Інтернеті. Варіант 9

Завантажити презентацію

Навчання в Інтернеті. Варіант 9

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Викладач інформатики Панютинського професійного аграрного ліцею Андрющенко О.В. Навчання в Інтернеті До уроку інформатики

Слайд 2

Для сучасної людини важливим є опанування інформаційних технологій, вміння застосовувати їх в навчальній і професійній діяльності, навички самостійного отримання потрібної інформації з використанням різноманітних засобів.

Слайд 3

Програмні засоби навчального призначення або ресурси в мережі Інтернет – дають можливість самостійно отримувати потрібну інформацію

Слайд 4

В Інтернеті на українських і зарубіжних сайтах можна знайти багато матеріалів, які можуть бути корисними для поглиблення та розширення знань з різних предметів і розв‘язування різноманітних навчальних завдань

Слайд 5

Вавілонська бібліотека Мережа стрімко перетворювалася на гігантську бібліотеку, в якій можна було знайти відомості без перебільшення на будь-яку тему, а також в універсальний засіб комунікації Всесвітня інформаційна система World Wide Web, створена в 1991 році Тімом Бернерсомлі, зазвичай звана Internet, провела справжню революцію в науці, культурі, зрештою - у всіх галузях людської діяльності, так або інакше пов'язаних з інформацією.

Слайд 6

Для допомоги у вивченні окремих предметів розроблені сайти, які містять добірки інформаційних матеріалів з предмета. Для пошуку можна скористатися допомогою улюбленого браузера.

Слайд 7

Сайт Шкільна фізика http://sp.bdpu.org/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 8

Хімічний портал http://chemportal.org.ua/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 9

Український біологічний сайт http://biology.org.ua/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 10

Українська мова – Нова мова http://novamova.com.ua Знати, вміти, використовувати!

Слайд 11

Історія і географія http://izbornyk.org.ua/ Знати, вміти, використовувати!

Слайд 12

7 чудес України http://7chudes.in.ua/

Слайд 13

Країни світу http://svit.ukrinform.ua/

Слайд 14

Мала академія наук http://www.man.gov.ua

Слайд 15

Острів знань http://ostriv.in.ua/

Слайд 16

Інформатика для всіх http://allinf.at.ua/

Слайд 17

В Інтернеті представлено велику кількість веб-енциклопедій та енциклопедичних словників як з окремих предметних областей, так і універсальних, що охоплюють різні галузі знань.

Слайд 18

Українська літературна енциклопедія http://www.ukrlib.com.ua

Слайд 19

Найбільш відомі є універсальні електронні енциклопедії Вікіпедія (http://uk.wikipedia.org), Мегаэнциклопедия Кирилла и Мефодия (http://www.megabook.ru), Мировая цифровая библиотека (http://www.wdl.org/ru)

Слайд 20

Вільна багатомовна енциклопедія Wikipedia була започаткована в січні 2001 року. Вона побудована на технології ВікіВікі. На основі цієї технології створюються колекції записів, що пов‘язані між собою, так званий колективний гіпертекст.

Слайд 21

http://uk.wikipedia.org/

Слайд 22

Матеріали енциклопедії створюються, уточнюються та доповнюються зусиллями всіх бажаючих. При цьому організатори стежать, щоб у кожній статті подавалася нейтральна точка зору, наводилися посилання на джерела. Статті Вікіпедії не мають авторства та можуть використовуватися.

Слайд 23

Кожна стаття Вікіпедії входить до певної категорії. Категорії об’єднуються в тематичні розділи. Усього виділено 8 основних розділів

Слайд 24

http://uk.wikibooks.org/

Слайд 25

Проекти Вікімедіа

Слайд 26

Вікісловник http://uk.wiktionary.org/

Слайд 27

Вікіджерела http://uk.wikipedia.org/

Слайд 28

Вікіцитати http://uk.wikipedia.org/

Слайд 29

META — український пошуковий портал в Інтернеті

Слайд 30

Віківиди довідник із таксономії біологічних видів, заснований на технології вікі. Один із проектів «Фонду Вікімедіа».

Слайд 31

Фонд «Вікімедіа» (Wikimedia Foundation Inc.) — непідприємницька організація, яка забезпечує матеріальне підґрунтя для численних Інтернет-спільнот, що створюють літературу, яка вільно розповсюджується; виконує в них функції керування. http://uk.wikipedia.org/wiki/

Слайд 32

Віківерситет бета - центр координації для усіх мовних розділів проекту «Віківерситет» http://beta.wikiversity.org/wiki/

Слайд 33

Дистанційне навчання – форма організації навчання з використанням інформаційних телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та учнів на різних етапах навчання та самостійну роботу учнів з матеріалами, розміщеними в мережі.

Слайд 34

Дистанційне навчання забезпечує: вибір місця, часу та темпу навчання; отримання навчальних матеріалів від викладача; отримання консультацій від викладача; здійснення контролю за рівнем засвоєння матеріалу учнем.

Слайд 35

В Україні система дистанційного навчання впроваджується окремими навчальними закладами та бізнес-структурами як форма отримання другої вищої освіти, підвищення кваліфікації, навчання персоналу, організації навчання людей з особливими потребами.

Слайд 36

http://www.testportal.org.ua/

Слайд 37

http://www.testportal.org.ua/

Слайд 38

http://dl.kharkiv.edu/

Слайд 39

Вебінар (відеомовлення, або асиметрична відеоконференція ) – це особливий формат онлайн-спілкування, що дозволяє розділити ролі між усіма допустимими учасниками конференції. Умовно, це ролі Лектора і Студентів.

Слайд 40

Вебінар повністю відтворює атмосферу звичайної університетської лекції. Студенти можуть бачити і слухати Лектора, відправляти йому запитання з аудиторії або давати короткі відповіді на поставлене всій аудиторії питання. При цьому Лектор через програму для вебінарів може бачити і чути кожного зі своїх слухачів.

Слайд 41

Відеоконференція Відеоконференція - технологія, яка дозволяє в режимі реального часу віддаленим абонентам у різних точках світу вільно чути і бачити один одного, одержувати і передавати дані, обмінюватися будь-якими файлами. Адже погодьтеся, що в сучасному світі інформація є найбільш цінним ресурсом для бізнесу і повсякденного життя. Від швидкості обміну інформацією, від оперативності передачі даних, від вчасно прийнятого і озвученого рішення залежить успішність і процвітання як і будь-як