X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтернет. Поради батькам

Завантажити презентацію

Інтернет. Поради батькам

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтернет Поради батькам

Слайд 2

 Батьки повинні знати, чим зайняті їхні діти Розмовляти з дітьми: чим живе; чим цікавиться; які сайти любить відвідувати і чому; з ким дружить, у тому числі, і в Інтернеті. Крім того, сімейний фільтр на пошуковій машині, контроль за логінами та інше.

Слайд 3

Діти повинні володіти основами ОБЖ Ми вчимо їх не розмовляти з незнайомцями? Ми пояснюємо, що не можна називати незнайомцям свою домашню адресу? У мережі все те ж саме. Зараз багато цікавих навчальних ресурсів для дітей створюється з метою навчання безпечному поводженню в Мережі.

Слайд 4

Саме головне - привчати дітей не "проводити час" в Інтернеті, а активно користуватися корисними можливостями мережі Для цього існує багато можливостей! За допомогою різних соціальних сервісів можна обробити відео, створити мультик, шоу.

Слайд 5

Цікаві навчальні ресурси для дітей On-ляндия: безпечна веб-страна http://www.safetyonlіne.org.ua Безпека дітей http://www.mіcrosoft.com/ukraіne/athome/securіty/chіldren/default.mspx Ваш особистий Інтернет http://content-fіlterіng.ru/Eduandіnet/ Вікі-сторінка Запорізького регіонального науково-методичного центру інформатики й інформаційних технологій навчання http://wіkі.cііt.zp.ua/іndex.php/2009-2010_Безпека_в_Інтернет Правила Інтернет-безпеки на Дитячому сайті Твіді http://tvіdі.ru/ch/maіn/safe.aspx

Слайд 6

Якщо здається, що дитина занадто багато часу витрачає на віртуальні розваги, то: Потрібно обговорити з дитиною дозволений час і пояснити, чому ви вважаєте, що так повинно бути. Установіть на комп'ютер програму-фільтр (типу Net Polіce чи будь-яку іншу), що зможе обмежити час роботи в Інтернеті - коли воно мине, комп'ютер просто виключиться.

Слайд 7

Не забувайте самі контролювати зміст в Інтернеті Якщо ви бачите на популярних сайтах (які не встановлюють ніяких вікових обмежень) неприпустимі тексти, картинки, відео, скаржтеся адміністрації ресурсу.