X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційні освітні мережі

Завантажити презентацію

Інформаційні освітні мережі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні освітні мережі: міжнародний досвід Малицька І.Д. Старший науковий співробітник Інформаційно-аналітичного Центру педагогічних інновацій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 2

Американський соціолог футуролог Елвін Тоффлер у своїй книзі „Третя хвиля” (Toffler A., The third wave.) ще у 80-тих роках ХХ століття визначив три хвилі розвитку суспільства: перша – хвиля революції сільського господарства; друга – промисловий переворот; третя(сучасний стан) – революція інформаційних комунікаційних технологій,які пов'язані зі створенням, збереженням, передачею, обробкою і управлінням інформацією. Сучасний стан суспільства можна охарактеризувати не тільки як інформаційного, а як мережевого. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 3

Найбільш відомі та популярні європейські інформаційні освітні мережі EUDISED – European Documentation and Information System for Education – Європейська система з документації та інформації в освіті, http://www.einsgem.org/ Основні напрями роботи мережі: - створення бази даних з науково-дослідницьких освітянських проектів з напрямів; - видавництво Європейського щорічного збірника з наукових досліджень в освіті, дев’ятьма мовами; - видавництво інформаційного бюлетеню (чотири видання на рік); - проведення семінарів, конференцій, міжнародних зустрічей . Робоча мова – італійська та англійська. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 4

EURYDICE (The Educational Information Network in the European Community) – Освітянська інформаційна мережа Європейського Співтовариства (http://www.eurydice.org/) До бази даних EURYDICE входять: - монографії з організації систем освіти країн-членів EURYDICE; - праці з порівняльного аналізу відповідно темам, що є пріоритетними для країн-членів ЄС; - статистичні данні. Основні теми дослідження мережі – освітянська політика (структура, реформи та тенденції розвитку), співпраця освітян країн-членів ЄС. Робочі мови: – англійська, французька та німецька. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 5

CEDEFOP (European Centre for the Development of Vocational Training) - Європейський центр з розвитку професійної підготовки (http://www.cedefop.gr) – спрямована на питання розвитку професійної освіти та підготовки у країнах Європи. ETV (European Training Village) - Європейський підготовчий табір (http://www.trainingvillage.gr/) - інтерактивна база для всіх, хто займається професійною освітою та підготовкою. ENIC Network (European Network of National Information Centres) - Європейська мережа національних інформаційних центрів(http://www.enic-naric.net/) Мета - визнання дипломів та терміну навчання у країнах Європейської співдружності, Центральної , Східної Європи та на Кіпрі, сприяння співпраці між Національними інформаційними центрами вищої освіти зарубіжних країн. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 6

Найбільш популярні глобальні освітні мережі GSN(GlobalSchoolNetFoundation) - Фундація глобальної шкільної мережі(http://www.globalschoolnet.org/index.html) спрямована на налагодження зв’язків між школами, бізнесом, громадою у світовому просторі для проведення спільної освітньої, наукової та культурної діяльності. Робоча мова – англійська. “Айорн” (“iEARN”) - International Education and Resource Network) - Міжнародна освітня та ресурсна глобальна мережа (http://www.iearn.org.ua/index.html) Спрямована на проведення спільних міжнародних та національних телекомунікаційних проектів за різними напрямами. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 7

GINIE (Global Information Networks in Education) – Глобальні Інформаційні мережі в освіті. (http://www.ginie.org/about/sponsors.html) - проведення довгострокових програм, пов’язаних з дослідженнями та технічною підтримкою освіти для гуманітарного розвитку націй у період конфліктних ситуацій. Робоча мова – англійська. GLORIAD (Global Ring Network for Advanced Applications Development) http://www.gloriad.org/gloriad/index.html– Глобальна кільцева комп’ютерна мережа проведення спільних наукових освітянських проектів, співробітництво між країнами світу в сфері освіти. Робоча мова – англійська. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 8

Найбільш цікаві освітянські сайти Російський загальноосвітній портал – http://www.school.edu.ru; Спільнота навчаючей мережі (CLN) Community Learning Network - http://www.cln.org/index.html. Робоча мова – англійська. Сервер для вчителів http://corporate.classroom.com. Робоча мова – англійська. Вебсайт освітніх програм НАСА (NASA Education-Освіта NASA) (http://education.nasa.gov/home/index.html) Робоча мова – англійська. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 9

Російська Федерація “Интернет-образования» (http://www.fio.ru/) Інтернет - портал для вивчаючих англійську мову http://english4u.dp.ua Робоча мова – російська. літературна Інтернет бібліотека школяра (http://www.litbook.by.ru) Робоча мова – російська. Українська освітня мережа (Educational Network Ukraine) (http://www.ednu.kiev.ua) Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 10

Цікава інформація За даними компанії Nua.com у 2002 році Інтернет мережа нараховувала 172 млн. хостів, а кількість користувачів була 689 млн. чоловік з більш ніж 170 країн світу, що дорівнює 9% населення Землі. В порівнянні з іншими країнами світу по ступіню розповсюдження Інтернет та інших інформаційних технологій Україна знаходиться на 82 місці у світі. П’ятірку лідерів по цим показникам становлять Сінгапур, Ісландія, Фінляндія, Данія та США. Японія знаходиться на 8-му місці, ФРГ – на 14-му, Франція – на 20-му місці. Серед країн, які входили до складу СРСР, лідирують країни Прибалтики: Естонія, Литва та Латвія, які займають відповідно 25, 43 та 56 місце у списку. Далі йде Росія – 62 місце. По ступіню розповсюдження інформаційних технологій Росія випереджує Польщу та Болгарію (72 та 73 місця) Компанія Nielsen//NetRatings Inc. визначає, що найбільший рівень „інтернетизації” демонструє Швейцарія, де Інтернет використовують 62 % населення, далі йдуть Австралія - 50%, Нідерланди - 47%, Франція - 37%, Великобританія - 36% та Німеччина - 34%. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика