X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інформаційні освітні мережі

Завантажити презентацію

Інформаційні освітні мережі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інформаційні освітні мережі: міжнародний досвід Малицька І.Д. Старший науковий співробітник Інформаційно-аналітичного Центру педагогічних інновацій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання АПН України Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 2

Американський соціолог футуролог Елвін Тоффлер у своїй книзі „Третя хвиля” (Toffler A., The third wave.) ще у 80-тих роках ХХ століття визначив три хвилі розвитку суспільства: перша – хвиля революції сільського господарства; друга – промисловий переворот; третя(сучасний стан) – революція інформаційних комунікаційних технологій,які пов'язані зі створенням, збереженням, передачею, обробкою і управлінням інформацією. Сучасний стан суспільства можна охарактеризувати не тільки як інформаційного, а як мережевого. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 3

Найбільш відомі та популярні європейські інформаційні освітні мережі EUDISED – European Documentation and Information System for Education – Європейська система з документації та інформації в освіті, http://www.einsgem.org/ Основні напрями роботи мережі: - створення бази даних з науково-дослідницьких освітянських проектів з напрямів; - видавництво Європейського щорічного збірника з наукових досліджень в освіті, дев’ятьма мовами; - видавництво інформаційного бюлетеню (чотири видання на рік); - проведення семінарів, конференцій, міжнародних зустрічей . Робоча мова – італійська та англійська. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 4

EURYDICE (The Educational Information Network in the European Community) – Освітянська інформаційна мережа Європейського Співтовариства (http://www.eurydice.org/) До бази даних EURYDICE входять: - монографії з організації систем освіти країн-членів EURYDICE; - праці з порівняльного аналізу відповідно темам, що є пріоритетними для країн-членів ЄС; - статистичні данні. Основні теми дослідження мережі – освітянська політика (структура, реформи та тенденції розвитку), співпраця освітян країн-членів ЄС. Робочі мови: – англійська, французька та німецька. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"

Слайд 5

CEDEFOP (European Centre for the Development of Vocational Training) - Європейський центр з розвитку професійної підготовки (http://www.cedefop.gr) – спрямована на питання розвитку професійної освіти та підготовки у країнах Європи. ETV (European Training Village) - Європейський підготовчий табір (http://www.trainingvillage.gr/) - інтерактивна база для всіх, хто займається професійною освітою та підготовкою. ENIC Network (European Network of National Information Centres) - Європейська мережа національних інформаційних центрів(http://www.enic-naric.net/) Мета - визнання дипломів та терміну навчання у країнах Європейської співдружності, Центральної , Східної Європи та на Кіпрі, сприяння співпраці між Національними інформаційними центрами вищої освіти зарубіжних країн. Науковий семінар "Модернізація освіти в України: педагогічні інновації та інформаційно-комунікаційні технології"