X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронні презентації Microsoft Power Point

Завантажити презентацію

Електронні презентації Microsoft Power Point

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розробив викладач ППП, спеціаліст Теслюк Н.І. Тема уроку: “Узагальнення знань з теми “Електронні презентації Microsoft Power Point” ДПТНЗ “Житомирський професійний технологічний навчальний заклад”

Слайд 2

Назвіть для чого призначена програма Microsoft Power Point? З’ясуйте, що є найменшим елементом комп’ютерної презентації? Поясніть, яке форматування можна застосувати для комп’ютерних презентацій? Опитування:

Слайд 3

Давайте з’ясуємо, де ми можемо використати програму Microsoft Power Point саме у вашій професії «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, асистент референта? Проблемне питання:

Слайд 4

«Сьогоднішній урок допоможе мені…» Зараз пропоную вам висловити свої думки за формою:

Слайд 5

Самостійно створювати документи з графічними об’єктами. Редагувати та форматувати електронні презентації. Застосовувати знання, вміння та навички по оформленню електронних презентацій. Здобувати навички роботи в групах. Робити висновки та аналізувати роботу інших. Висловлювати власну думку. Застосувати набуті знання на практиці. Очікувані результати:

Слайд 6

Слайд 7

Етапи роботи

Слайд 8

Завдання для учнів: Використовуючи можливості програми Ms Power Point, оформити електронні презентації з таких тем:

Слайд 9

Вимоги до електронних презентацій:

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Чи сподобалось вам робота в групах? Що варто б було зробити інакше? Чому новому ви навчились працюючи в групах? Чи важка для вивчення тема «Електронні презентації Microsofts Power Point? Якщо так, то чому? Рефлексія:

Слайд 13

Домашнє завдання: Скласти кросворд на 10 слів з теми «Microsoft Power Point» Випереджувальне завдання: Підготувати повідомлення про програму Windows Movie Maker. 2. Визначити типи відеофайлів

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика