X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Теорія хімічних будов

Завантажити презентацію

Теорія хімічних будов

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Теорія хімічної будови органічних сполук О.М. Бутлерова Теорія як вища форма наукових знань.

Слайд 2

Мета. Показати залежність властивостей органічних речовин від їх будови. Розширити і поглибити знання учнів про взаємозв'язок між будовою та властивостями речовин. Ознайомити з основними положеннями теорії хімічної будови органічних сполук О.Бутлерова, простежити її розвиток, визначити її наукове значення.

Слайд 3

Слайд 4

Основні «протиріччя» органічної хімії Різноманіття речовин - утворене невеликим числом елементів; Як здається невідповідність валентності в органічних речовинах - С3Н8; Різні фізичні і хімічні властивості сполук, які мають однакову молекулярну формулу (С6Н12О6 - глюкоза, фруктоза; С4Н10О - бутиловий спирт, діетиловий ефір)

Слайд 5

Передумови виникнення. 2.Откривалісь все нові і нові сполуки карбону, кількість яких лавиноподібно зростала. 1.Теорія будови органічних сполук стала результатом узагальнення багатющого фактологічного матеріалу, який накопичила органічна хімія на початку XIX ст. 3.Вчені початку XIX ст. не могли пояснити різноманіття органічних сполук, а так само і явище ізомерії.

Слайд 6

Фрідріх Велер в одному з листів до Йенс Берцеліус так описував органічну хімію: «Органічна хімія може зараз кого завгодно звести з розуму. Вона здається мені дрімучим лісом, повним дивних речей, безмежної хащі, з якої не можна вибратися, куди не насмілюєшся проникнути ... » Фрідріх Велер 1800-1882