X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Контроль хімічного складу їжі та води"

Завантажити презентацію

"Контроль хімічного складу їжі та води"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Контроль хімічного складу їжі та води Презентація учнів 10-Б класу: Сухенка Евгенія; Кім Регіни; Павлової Крістіни.

Слайд 2

Харчування — одна із основних життєво необхідних умов існування людини. Їжа є джерелом енергії. Харчування впливає на стан здоров'я,працездатність, настрій та тривалість життя людини. 

Слайд 3

Ї жа — все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Слайд 4

Складовими елементами їжі є поживні речовини. Хімічний склад більшості харчових продуктів складний і різноманітний. Речовини, які містяться у продуктах, називають харчовими і поділяють на неорганічні (мінеральні речовини, вода) і органічні (вуглеводи, жири, білки та інші)

Слайд 5

Все, окрім кисню, людина отримує для своєї життєдіяльності із їжі. Тому за добу людина має споживати 15-20% жирів, 30-35% білків, 45-50% вуглеводів.

Слайд 6

Харчові добавки У продукти з технологічних міркувань, щоб зберегти і підвищити смак, подовжити термін зберігання, щоб продукти не змінили колір і консистенцію, зовнішній вигляд, — додають речовини — харчові добавки, для яких для використання в Європейському Союзі були введені Е-номери.

Слайд 7