X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ферум та його сполуки

Завантажити презентацію

Ферум та його сполуки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ферум. Залізо

Слайд 2

властивості Феруму як представника елементів побічних підгруп та сполук, утворених ним характеризувати Ферум за положенням в періодичній системі та будовою його атома; прогнозувати хімічні властивості заліза та його сполук, описувати їх хімічними рівняннями; пояснювати застосування заліза та його сполук на основі їх властивостей. Що необхідно знати: Що необхідно вміти: Виконай завдання позначені символом

Слайд 3

Взаємодія з водою Чисте залізо стійке до дії води. Домішки підвищують його хімічну активність, і вода в присутності кисню взаємодіє з залізом з утворенням жовто-бурої плівки з гідроксиду феруму (ІІІ), яка не захищає метал від подальшого руйнування: 4Fe+6H2O+3О2= 4Fe(OН)3 Цей процес називається корозією. Деякі види метеоритного заліза не піддаються корозії. Розжарене залізо реагує з водяною парою з виділенням водню – це залізопаровий спосіб добування водню: 3Fe+4H2O= Fe3O4+4H2↑ Лавуазьє використовував цю реакцію для добування водню: “Дослід Лавуазьє”

Слайд 4

Символом Всесвітньої промислової виставки 1958 року став незвичайний павільйон під назвою Атоміум. Це куб, в кутах якого містяться вісім куль, а дев’ятий – в центрі. Це комірка кристалічної ґратки заліза, збільшена в 165 млрд. разів. Павільон такої форми вказує на важливість заліза в кінці другого тисячоліття, але воно збереже своє значення і в третьому. На яких властивостях ґрунтується широке використання заліза?

Слайд 5

Будова атома на основі положення в періодичній системі та можливі ступені окиснення 1. Опиши положення Ферума в періодичній системі хімічних елементів. 2. В чому особливості будови електронної оболонки атома Феруму? 3. Які ступені окиснення він може проявляти? 4. Який ступінь окиснення найбільш стійкий? Чому?

Слайд 6

Знайди відповідність між стовпчиками та перевір себе: +8 +6 0 +3 +2 +4 FeO K2FeO4 склад не визначено Fe Ba2FeO4 Fe2O3 Перевір себе!