X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прямокутник та його властивості

Завантажити презентацію

Прямокутник та його властивості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ГЕОМЕТРІЯ 8 РОЗДІЛ 1 ЧОТИРИКУТНИКИ Підготувала Лисенко Галина Вікторівна вчитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області ЧОТИРИКУТНИКИ. Паралелограм та його властивості Лисенко Г.В. Прямокутник та його властивості

Слайд 2

ЗМІСТ Означення прямокутника Властивості прямокутника Ознаки прямокутника Площа прямокутника Периметр прямокутника Учимося доводити Працюємо самостійно Задачі на побудову Застосовуємо на практиці МЕТА. Систематизувати знання учнів про прямокутник та його властивості ; закріпити уміння і навички використання властивостей при розв’язуванні задач на доведення та побудову; продовжити вдосконалення навичок роботи у групах, показати практичне значення геометрії. розвивати логічне мислення, творчі здібності; вміння систематизувати та узагальнювати. виховувати самостійність, уважність, інтерес до предмету, повагу один до одного, ПРЯМОКУТНИК ТА ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ ЧОТИРИКУТНИКИ. Прямокутник та його властивості Лисенко Г.В.

Слайд 3

1. Величина одного з кутів паралелограма дорівнює 90⁰. Знайдіть величини інших кутів. A B C D Як називається такий паралелограм? ОЗНАЧЕННЯ ПРЯМОКУТНИКА ЧОТИРИКУТНИКИ. Паралелограм та його властивості Лисенко Г.В.

Слайд 4

Прямокутник – це парале лограм, у якого всі кути прямі. A B C D Дати інші означення прямокутника ОЗНАЧЕННЯ ПРЯМОКУТНИКА ЧОТИРИКУТНИКИ. Паралелограм та його властивості Лисенко Г.В.

Слайд 5

1.На шарнірній моделі паралелограма показати перетворення його в прямокутник. 2. Аналіз утвореної фігури. A B C D ЗВ’ЯЗОК ПРЯМОКУТНИКА З ПАРАЛЕЛОГРАМОМ ЧОТИРИКУТНИКИ. Паралелограм та його властивості Лисенко Г.В. 1. Чи можна назвати фігуру АВСD паралелограмом? 2. Які властивості паралелограма має ця фігура? 3. Які нові властивості має ця фігура?

Слайд 6

A B C D АВ || СD, ВC || АD 2. АВ = СD, ВС = АD 3. ВD АС = О ВО = ОD, АО = ОС 4. А= В= С= D=90° ВЛАСТИВОСТІ ПРЯМОКУТНИКА ЧОТИРИКУТНИКИ. Паралелограм та його властивості Лисенко Г.В.