X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Національний парк Йеллоустоун"

Завантажити презентацію

"Національний парк Йеллоустоун"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національний парк Йеллоустоун Підготувала учениця 11 - А класу Джура Аліна

Слайд 2

Історія Йеллоустоунського національного парку Першим європейцем, який досліджував Йеллоустоун, був Джон Колтер. Будучи одним з учасників експедиції Льюїса і Кларка, що досліджувала північний захід США, Джон Колтер в 1807 році описав західні регіони Вайомінгу, в тому числі і Йеллоустоун. Колтер барвисто змалював побачені ним гейзери і гарячі джерела, але йому не повірили, вважаючи його розповіді небилицями і назвавши описані ним місця "пеклом Колтер".

Слайд 3

Після закінчення громадянської війни на початку сімдесятих років XIX століття правлітння США фінансувало дослідження північно-західних регіонів країни. У 1871 році район Йеллоустоун вивчила експедиція під керівництвом американського геолога і натураліста Фердинанда Хейдена.

Слайд 4

Фердинанд Хейден

Слайд 5

Першим керівником Йеллоустоунського парку був призначений Натанієл Ленгфорд. Спочатку уряд не фінансував парк, навіть не платив зарплату директору. Ситуація змінилася на краще лише через кілька років. Кількість відвідувачів парку різко збільшилася в 1880-х роках, коли туристи змогли приїжджати в район Йеллоустоун по новозбудованої Північної Тихоокеанської залізниці.

Слайд 6

1921 рік 1938 рік Реклама Йеллоустоунського національного парку

Слайд 7

GO!