X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Австралія – “південна” земля

Завантажити презентацію

Австралія – “південна” земля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Австралія – “південна” земля

Слайд 2

Загальні відомості АВСТРАЛІЯ (Australia) Площа: 7.7 млн. км² Населення: 21,9 млн. осіб (станом на 2009 р.) Держава: Австралійський Союз Державна мова: англійська Релігія: християнство Столиця: Канберра Глава держави: королева Єлизавета II Грошова одиниця: австралійський долар

Слайд 3

Історія назви континенту Австра лія — ( від лат. terra australis incognita — "невідома південна земля") - континент, розташований у Південній півкулі Землі. Омивається водами Індійського та Тихого океанів. Територія була названа ранніми європейськими дослідниками, які вірили, що австралійський материк був набагато більший, ніж вони поки що відкрили. Мандрівник Меттью Фліндерс (1774 -1814), що досліджував австра-лійський берег і зробив його карту, першим використав термін "Австралія" у своїй роботі.

Слайд 4

Австралія з космосу

Слайд 5

ВЕЛИКИЙ ВОДОДІЛЬНИЙ ХРЕБЕТ ВЕЛИКИЙ ВОДОДІЛЬНИЙ ХРЕБЕТ (Great Dividing Range — Східно-австралійські гори) - гірська система, що простягається вздовж східного та південно-східного узбережжя Австралії на 4 тис. км. На північ від 28°пд. ш. складається з плоскогір’їв, котловин і масивів висотою біля 1000 м, на південь — з окремих масивів висотою до 2230 м (г. Косцюшко) під назвою Австралійські Альпи. На Великому Вододільному хребті беруть початок р. Мюррей і Дарлінг.

Слайд 6

АВСТРАЛІЙСЬКІ АЛЬПИ АВСТРАЛІЙСЬКІ АЛЬПИ — найвища і найбільш розчленована частина Великого Вододільного хребта (г. Косцюшко — 2230 м — найвища точка материка), простягаються з півночі на південь на 450 км.

Слайд 7

ВЕЛИКИЙ ВОДОДІЛЬНИЙ ХРЕБЕТ Чудо природи – “кам’яні” хвилі