X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гроші. Їх функції та види.

Завантажити презентацію

Гроші. Їх функції та види.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гроші. Їх функції та види.

Слайд 2

«Гроші зачаровують людей. Гроші мучать людей, які в поті чола заробляють їх. Люди вигадують найоригінальніші способи, щоб роздобути їх, і найрізноманітніші способи, щоб їх розтратити… Люди зроблять майже все заради грошей… Гроші зроблять майже все для людей. Гроші – це загадка, яка змінює людей, приваблює і зачаровує…»

Слайд 3

Роль грошей виконували Хутра Кавові зерна Ножі Стріли Зерно Мушлі Свійська худоба

Слайд 4

Вимоги до товара-еквівалента Подільність. Однорідність. Збережуваність. Портативність.

Слайд 5

Золото та срібло Спочатку люди розраховувалися зливками. Близько 500 р. до н. е. перський цар Дарій увів в обіг монети, замінивши ними натуральний обмін.

Слайд 6

Паперові гроші Китай, ХІІ ст. – вперше випущені в обіг. У ХХ ст. паперові гроші остаточно витіснили з обігу золоті. Еволюція грошей не завершилася, і в наш час цей процес триває.

Слайд 7

ГРОШІ Економічна категорія, що позначає специфічний товар, який у певному суспільстві виступає в ролі загального еквівалента Певний запас коштів (активів), що забезпечують здійснення різноманітних економічних угод Товар, що виступає в ролі загального еквівалента, який відображає вартість усіх інших товарів

Слайд 8

Функції грошей засіб обігу – гроші є посередником при обміні товарів та послуг; міра вартості – засіб кількісного виміру та порівняння відносних вартостей товарів на ринку; засіб платежу – засіб відкладених платежів, які повинні здійснитися в майбутньому, при сплаті боргових зобов'язань, величина яких установлюється в грошовій формі; засіб нагромадження – засіб накопичення купівельної спроможності, яка може бути використана на купівлю товарів у майбутньому.