X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Забруднення України"

Завантажити презентацію

"Забруднення України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забруднення України Процес зміни складу і властивостей однієї або декількох сфер Землі внаслідок діяльності людини

Слайд 2

Види забруднень Забруднення довкілля при гірничих роботах. Забруднення довкілля металургійними підприємствами. Забруднення навколишнього середовища побутовими відходами. Природне забруднення довкілля

Слайд 3

Забруднення довкілля при гірничих роботах У процесі видобування корисних копалин відбувається істотне забруднення довкілля. З кожної тонни видобутої корисної копалини тільки 1-3 % перетворюються в корисну продукцію, а 98 % йдуть у відходи. За обсягами викидів забруднюючих речовин і за ступенем впливу їх на природне середовище гірничодобувна промисловість стоїть на 4-му місці після хімічної, металургійної і сільського господарства.

Слайд 4

Забруднення довкілля при гірничих роботах Забруднення гідросфери приводить до погіршення якості води для водокористування. При видобутку корисних копалин має місце скидання шахтних і кар'єрних вод, що містять механічні, хімічні і біологічні домішки, у відкриті водойми, річки.  

Слайд 5

Забруднення довкілля при гірничих роботах Забруднення літосфери відбувається (зокрема при похованні) в геолологічних структурах за допомогою отруйних і радіоактивних речовин, а також не властивих їм хімічних сполук та бактерій.