X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання та оформлення окремих видів документів

Завантажити презентацію

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання та оформлення окремих видів документів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо складання та оформлення окремих видів документів

Слайд 2

Заява – це офіційне повідомлення в усній або письмовій формі, в якому викладається певне прохання слово «Заява» пишеться з великої літери й крапка не ставиться. Заява пишеться від руки в одному примірнику. Резолюція розміщується нижче реквізиту «АДРЕСАТ» паралельно до основного тексту або на вільній площі лицьового боку першого аркуша, але не на березі документа, призначеного для підшивання.

Слайд 3

Резолюція (вказівка керівника щодо виконання документа, пишеться власноруч) складається: прізвище виконавця у давальному відмінку; зміст доручення (або загальні вказівки: «До відома», «До виконання», «До роботи» та ін.); термін виконання ( до 01.09.2012); особистий підпис керівника навчального закладу; дата.

Слайд 4

Акт — це службовий документ, складений групою осіб або спеціально уповноваженою особою для засвідчення встановлених нею фактів, пов'язаних з діяльністю організації або окремих її працівників. Часто акти складаються спеціально створеними комісіями, склад яких затверджується розпорядчими документами керівника організації. Акти можуть складатися й постійно діючими комісіями на регулярній основі.

Слайд 5

Службове листування Усі листи, що надсилаються до навчального закладу, реєструються в Журналі реєстрації вхідного листування. Усі листи, що надсилаються з навчального закладу, обов’язково реєструються у Журналі реєстрації вихідного листування.