X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вади як вони є

Завантажити презентацію

Вади як вони є

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природжені дефекти та деформації ЩЛД у дітей їх профілактика. Сучасні принципи диспансерезації,лікування та реабілітації. Вади розвитку щелепно-лицевої ділянки посідають 3-тє місце серед інших вроджених вад. 70 % з них складають вроджені незрошення верхньої губи та піднебіння, а ЗО % — різні форми крантосиностозів та черепно-лицевих дизостозів.

Слайд 2

Ці вади мають такий поділ: 1. Незрощення тканин щелепно-лицевої ділянки: губи; колобома; макростома; коміркового відростка; піднебіння. Незрощення тканин щелепно-лицевої ділянки, поєднані з іншими вадами (синдромами). Орофаціальні дисплазії м'яких тканин і кісток лиця. Відсутність органа або його частини і (або) тканини. Вади розвитку окремих органів (вушна раковина, ніс). Вади розвитку вуздечок губ та язика. Атрезії носових та слухових ходів, мікростоми. Нориці.

Слайд 3

ВРОДЖЕНІ ВАДИ ГУБИ ТА ПІДНЕБІННЯ

Слайд 4

ВРОДЖЕНІ НЕЗРОЩЕННЯ ВЕРХНЬОЇ ГУБИ Співвідношення ізольованих незрошень верхньої губи, наскрізних незрощень верхньої губи та піднебіння й ізольованих незрощень піднебіння вигля дає як 1:2:1. Розрізняють такі види вроджених незрощень губи: за глибиною незрощення (явні, приховані); залежно від локалізації незрощення у трансверзальній площині (бічні — 99 % і присередні — 1 %). Бічні, в свою чергу, поділяють залежно від боку незро щення на однобічні — 82 % (лівобічні частіше, ніж правобічні) та двобічні — 17 %; двобічні незрощення губи можуть бути симетричними і несиметричними; за довжиною незрощення у сагітальній площині губи (часткові, повні чи наскрізні); ізольовані та поєднані (з незрошенням коміркового відростка верхньої щелепи, піднебінням).

Слайд 5

Принципи проведення хейлоринопластики (мається на увазі не ринопластика у повному обсязі, а часткове усунення деформації носа, оскільки формуєть ся лише дно носового ходу та змінюється положення перегородки, крила носа чи обох його крил, але не ліквідується деформація кінчика).

Слайд 6

Вроджене двобічне наскрізне несиметричне незрощення верхньої губи, коміркового відростка, твердого та м'якого піднебіння.Вроджене двобічне незрощення верхньої губи та коміркового відростка з протрузією і деформацією міжщелепної кістки .