X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пам’ять"

Завантажити презентацію

"Пам’ять"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пам’ять Види пам’яті

Слайд 2

У Великій Радянській Енциклопедії сказано: пам ять – це “ здатність до відтворення минулого досвіду, одна з основних властивостей нервової системи, що виражається в можливості довгостроково зберігати інформацію про події зовнішнього світу та реакції організму і багаторазово вводити її у сферу свідомості та поведінки.

Слайд 3

Щоб піднятися на вищий ступінь розвитку, дитина має засвоїти знання про навколишній світ, оволодіти нормами поведінки, набути певних навичок і вмінь. Все це пов язано з роботою пам яті. Якби людина не запам ятовувала те, що сприймала, переживала, робила, її психічний розвиток був би неможливий.

Слайд 4

Слайд 5

Пам ять окремої людини індивідуальна і залежить від багатьох факторів – фізичних та психологічних.

Слайд 6

Об єкти діяльності – рух, почуття, образ або слово – дали назви таким видам пам яті, як: моторна; емоціональна; образна; словесно-логічна.

Слайд 7

Моторна пам ять – запам ятовування, зберігання та відтворення рухів. Вона виражається у формуванні звичок, лежить в основі усіх практичних та трудових дій, часто непомітних, не фіксуємих людиною. Походка, манера розмовляти, сміятися, почерк пов язані з моторними навичками.

Слайд 8

Слайд 9

“Якщо ви здатні поблід