X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пам'ять"

Завантажити презентацію

"Пам'ять"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАМ’ЯТЬ Виконав учень 9-В класу Мартищенко Богдан

Слайд 2

Що таке пам’ять Сучасні комп’ютери мають багато запам’ятовувальних пристроїв, які дуже різняться за призначенням, швидкісними характеристиками, обсягом збережуваної інформації та вартістю її зберігання. Комп'ю терна па м'ять (англ. memory, storage) — функціональна частина ЕОМ, призначена для прийому, зберігання та видачі даних. Комп'ютерна пам'ять — частина ЕОМ, фізичний пристрій або середовище для зберігання даних протягом певного часу.До основник характеристик пам’яті належать її обсяг та час записування (зчитування інформації). В комп’ютері є два види пам’яті − внутрішня та зовнішня. Найпоширеніші засоби машинного зберігання даних, використовувані в персональних комп'ютерах: — це модулі оперативної пам’яті,вінчестери, дискети (гнучкі магнітні диски), СD або DVD диски, а також пристрої флеш-пам'яті.

Слайд 3

Призначення Комп'ютерна пам'ять забезпечує підтримку однієї з найважливіших функцій сучасного комп'ютера, — здатність тривалого зберігання інформації. центральним процесором і пристрій, що запам'ятовує, є ключовими ланками так званої архітектури фон Неймана, — принципу закладеного в основу більшості сучасних комп'ютерів загального призначення. Перші комп'ютери використовували пристрої, що запам'ятовують, виключно для зберігання оброблюваних даних. Їхні програми реалізовувалися на апаратному рівні у вигляді жорстких заданих виконуваних послідовностей. Будь-яке перепрограмування вимагало величезного обсягу ручної роботи з підготовки нової документації, перекомутації, перебудови блоків і пристроїв і т. п. Використання архітектури фон Неймана, що передбачає зберігання комп'ютерних програм і даних в загальній пам'яті, корінним чином змінило ситуацію.

Слайд 4

Класифікація Залежно від призначення і особливостей реалізації пристроїв комп'ютерної пам'яті, по-різному підходять і до питань їхньої класифікації. Так, при розгляді віддаленості і доступності пам'яті для центрального процесорного пристрою розрізняють: первинну, вторинну або третинну пам'ять. Здатність або нездатність до зберігання даних в умовах відключення зовнішніх джерел живлення визначають енергонезалежність або енергозалежність пристроїв зберігання даних.

Слайд 5

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика