X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Функціональна система цілеспрямованого поведінкового акту

Завантажити презентацію

Функціональна система цілеспрямованого поведінкового акту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Функціональна система цілеспрямованого поведінкового акту

Слайд 2

Теорія системогенезу (за П. К. Анохіним) В ранньому онтогенезі окремі елементи органа дозрівають поступово й нерівномірно і, об'єднуючись з найбільш рано дозріваючими елементами іншого органа, який бере участь у реалізації даної функції, створюють функціональну систему, яка здійснює мінімально достатнє для даного етапу розвитку забезпечення життєво важливих функцій (принцип “мінімального забезпечення”)

Слайд 3

Функціональна система – широке функціональне об'єднання різно локалізованих структур на основі одержання кінцевого пристосувального ефекту, необхідного в даний момент

Слайд 4

Інтегративна діяльність мозку і системна організація пристосувальних поведінкових реакцій Інтегративна діяльність мозку в кожний момент часу здійснюється структурами мозку, об'єднаними у динамічні системи, які забезпечують пристосувальний характер поведінкових реакцій. Функціональна система – складна система, яка формується в кожний момент часу, і являє собою тимчасове об'єднання рецепторів, нервових елементів різних структур мозку та виконавчих органів.

Слайд 5

Схема цілеспрямованого поведінкового акту (за П. К. Анохіним, 1968)

Слайд 6

Провідна роль в ініціації поведінкового акту завжди належить вихідним потребам організму. Мотиваційні збудження являють собою основу для розгортання в ЦНС механізмів, які організують конкретний поведінковий акт, орієнтований на досягнення в середовищі існування корисного результату.