X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Методи астрономічних досліджень"

Завантажити презентацію

"Методи астрономічних досліджень"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Методи астрономічних досліджень. календар Презентація учня 11 класу УНВК “ЗОШ І – ІІІ СТ. № 7 колегіум” Демченка Ігоря

Слайд 2

план 1. астрофізика; 2. чорне тіло; 3. астрономічні спостереження неозброєним оком; 4. телескопи; 5. електронні прилади для реєстрації випромінювання космічних світил; 6. вивчення Всесвіту за допомогою космічних апаратів; 7. календар; 8. СОНЯЧНИЙ ЮЛІАНСЬКИЙ КАЛЕНДАР; 9. Григоріанський календар.

Слайд 3

астрофізика Астрофізика (від грец. αστρον - "Світило" і φύσις - "Природа") - наука на стику астрономії та фізики, що вивчає фізичні процеси в астрономічних об'єктах, таких, як зірки, галактики і т. д. Але є і різниця - фізики можуть перевірити розрахунки за допомогою відповідних експериментів, а астрономи вивчають космічні обєкти за їхнім випромінюванням. 2. Астрофізика вивчає будову космічних тіл, фізичні умови на поверхні й всередині тіл, хімічний склад та джерела енергії.

Слайд 4

Чорне тіло  Атоми можуть випромінювати і поглинати енергію електромагнітних хвиль, від цього залежить яскравість і колір того чи іншого тіла. Для розрахунків інтенсивності випромінювання ввели поняття чорного тіла, яке  може ідеально поглинати і випромінювати електромагнітні коливання в діапазоні всіх довжин хвиль. 4. Чорне тіло поглинає всю енергію, яка падає на його поверхню, і всю енергію перевипромінює  в навколишній простір в іншій частині спектра.  5. В залежності від температури поверхні, зорі є червоні (3000 К), жовті (5800 К) і сині (12000 К)

Слайд 5

Астрономічні спосереження неозброєним оком  Роздільна здатність ока людини - це спроможність розрізняти обєкти певних кутових розмірів, не перевищує 1 мінуту дуги. Чутливість ока визначається порогом сприйняття окремих квантів світла. Чутливість найбільша в жовто-зеленій частині спектра. Ми можемо реагувати на 7-10 квантів, які потрапляють на сітківку за 0,2-0,3 с.