X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомості про тестування ЗНО-2011

Завантажити презентацію

Відомості про тестування ЗНО-2011

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зовнішнє незалежне оцінювання – це крок до рівних можливостей абітурієнтів УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Слайд 2

«Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2011 році» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 року № 1207 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2011 році»)

Слайд 3

Пункти тестування ЗНО-2011

Слайд 4

Англійська мова (06.06.2011) ЕНВК №5 Українська мова та література (02.06.2011, 03.06.2011) ЕНВК №1 Математика (08.06.2011) ЕНВК №5, ЕЗОШ №7

Слайд 5

Історія України (16.06.2011) ЕНВК №5, ЕЗОШ №7 Біологія (14.06.2011) ЕЗОШ №7 Фізика (20.06.2011) ЕЗОШ №4

Слайд 6

ЗНО з німецької та французької мови (06.06.2011) відбудеться у м. Запоріжжя Географія (22.06.2011) ЕЗОШ №4 ЗНО з хімії (24.06.2011) відбудеться у Василівському районі

Слайд 7

Проходження ЗНО на пункті тестування

Слайд 8

Обов'язково! Вчасно прийти до пункту тестування, взявши з собою:

Слайд 9

Паспорт (свідоцтво про народження). Особам, які зареєструвалися за свідоцтвом про народження і виповнилося 16 років – свідоцтво та паспорт.

Слайд 10

Сертифікат ЗНО

Слайд 11

Запрошення-перепустку. Яку Ви отримаєте поштовим зв'язком (на адресу, указану під час реєстрації). Якщо за три тижні до першого тестування Ви не одержите запрошення-перепустку, самостійно роздрукуйте її з персональної інформаційної сторінки.

Слайд 12

Дві-три ручки із чорнилом чорного кольору.

Слайд 13

Не беріть із собою: Мобільні телефони Пристрої для збереження та обробки інформації Друковані чи рукописні матеріали тощо.

Слайд 14

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Наявність при собі під час виконання тесту будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (навіть вимкнених), друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурами тестування призведе до позбавлення права на продовження роботи над тестом та анулювання результатів.

Слайд 15

Хімія Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва (коротка форма); Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва (довга форма); Розчинність кислот, солей та основ у воді (за температури 20–25 °С); Ряд активності металів. Математика Таблиця значень тригонометричних функцій деяких кутів. Фізика Префікси до одиниць SI Додаткові матеріали, які буде вміщено до тестових зошитів!

Слайд 16

Надайте необхідні документи (паспорт (свідоцтво про народження), сертифікат ЗНО, запрошення-перепустку) для перевірки черговому ПТ.

Слайд 17

В алфавітних списках, вивішених при вході до пункту тестування, знайдіть своє прізвище, ім'я та по батькові. Біля кожного прізвища буде вказано номер аудиторії, в якій Ви працюватимете над тестом. Запам'ятайте номер аудиторії!

Слайд 18

Знайдіть аудиторію! У списку, який буде розміщено на дверях цієї аудиторії, знайдіть своє прізвище, ім'я, по батькові та номер столу, за яким Ви будете працювати. Запам'ятайте його!

Слайд 19

Надайте інструктору документи для ідентифікації Вашої особи. Увійдіть в аудиторію. Залиште особисті речі (мобільний телефон, який обов'язково потрібно вимкнути, сумку тощо) на столі, що стоятиме біля дверей.

Слайд 20

Знайдіть стіл, на якому є наліпка з Вашим прізвищем та номером. (Ви повинні сісти лише за той стіл, на якому наклеєний Ваш номер). Не виконуйте нічиїх прохань або розпоряджень пересісти на інше місце, це може призвести до анулювання Ваших результатів.

Слайд 21

Розмістіть на краю робочого столу документи, із якими Ви прибули до пункту тестування. Під час роботи над тестом Уповноважена особа УЦОЯО зробить відмітки в сертифікатах про проходження тестування з відповідного предмета.

Слайд 22

Уважно прослухайте інструктаж! Третій за списком в аудиторному протоколі абітурієнт має перевірити неушкодженість та комплектність аудиторного пакета і засвідчити це своїм підписом у протоколі.

Слайд 23

Отримайте Бланк А українська мова і література

Слайд 24

З української мови і літератури, іноземної мови, російської мови – бланк Б. українська мова і література

Слайд 25

Отримайте тестовий зошит.

Слайд 26

Уважно прослухайте інструкції про роботу з зошитами та порядок заповнення бланків. відповідайте тільки після того, як Ви уважно прочитали та зрозуміли завдання; у разі необхідності використовуйте як чернетку вільні від тексту місця в зошиті; намагайтеся виконати всі завдання; до бланку записуйте лише правильні, на Вашу думку, відповіді; відповіді вписуйте чітко, згідно з вимогами інструкції до кожної форми завдань; неправильно позначені, підчищені відповіді в бланку А вважатимуться помилкою; якщо Ви позначили відповідь неправильно, можете виправити її, замалювавши попередню позначку та поставивши нову, як показано на зразку:

Слайд 27

Усі записи у бланках відповідей мають бути зроблені гелевою (кульковою) ручкою з чорнилом ЧОРНОГО КОЛЬОРУ.

Слайд 28

У спеціально відведеному місці на бланку А поставте позначку “Х” під номером, що відповідає номеру Вашого зошита. Правильний варіант Неправильний варіант

Слайд 29

Номер стола, за яким Ви працюєте, номер тестового зошита, номери на наліпках зі штрих-кодами мають бути ОДНАКОВИМИ.

Слайд 30

Після дозволу інструктора на зворотній стороні бланка А напишіть “З правилами заповнення бланка (-ів) відповідей, правами та обов'язками абітурієнта під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання, порядком подання апеляцій ознайомлений (-а). Номери мого робочого місця, отриманого мною тестового зошита та наліпки (-ок) зі штрих-кодом на бланку (-ах) відповідей співпадають”. Пам'ятайте! Завіряти цей текст своїм підписом не потрібно!

Слайд 31

У разі встановлення факту невідповідності номерів робочого місця та отриманих тестових матеріалів, підніміть руку. До Вас підійде старший інструктор. Повідомте йому про ситуацію, що склалася. У такому разі замість другого речення слід писати: “Номер мого робочого місця _, номер зошита _, номер наліпки зі штрих-кодом на бланку (-ах) відповідей _ .) Завіряти цей текст своїм підписом також не потрібно!

Слайд 32

Після дозволу інструкторів розпочинайте роботу над тестовим зошитом. Будьте уважними! Правильно розподіліть свій час! Якщо не можете дати відповідь на якесь питання, не втрачайте час, розпочинайте виконувати інше завдання.

Слайд 33

Під час роботи з тестом дотримуйтеся тиші та не заважайте іншим абітурієнтам. Якщо Вам потрібна допомога, підніміть руку, після чого до Вас підійде інструктор. Якщо Вам необхідно вийти з аудиторії, потрібно попередити про це інструктора. При цьому слід брати до уваги, що час на виконання роботи не додається. Вихід з аудиторії дозволяється одній особі.

Слайд 34

Після закінчення роботи над тестом здайте інструкторам бланк(-и) відповідей і переконайтеся, що їх вкладено до спеціального пакета. Засвідчіть це підписом в аудиторному протоколі.

Слайд 35

Несвоєчасна здача бланків відповідей є підставою для анулювання результатів тестування.

Слайд 36

ПАМЯТАЙТЕ! БЕЗ ВІДМІТКИ уповноваженої особи в сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати ЗНО вважаються НЕДІЙСНИМИ!

Слайд 37

Порядок оприлюднення результатів ЗНО

Слайд 38

Із результатами ЗНО Ви зможете ознайомитися на персональній інформаційні сторінці (сайт УЦОЯО http://www.testportal.gov.ua) після офіційного оголошення підсумків проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета. Інформацію про дату оголошення результатів також буде розміщено на сайті УЦОЯО.

Слайд 39

Після оголошення результатів з усіх предметів самостійно роздрукуйте з персональної сторінки інформаційну картку, що є додатком до сертифіката.

Слайд 40

УВАГА! Не намагайтеся фальшувати результати ЗНО, підробляючи сертифікати та інформаційну картку. Ваші результати, подані до приймальних комісій ВНЗ, будуть обов'язково перевірені в on-line режимі на відповідність тим, що наявні в базі даних УЦОЯО.

Слайд 41

Апеляція щодо порушення процедури проведення ЗНО Апеляція щодо результатів ЗНО Апеляції

Слайд 42

Якщо в ПТ стосовно Вас допущено порушення процедури проведення ЗНО (неправильний відлік часу, відсутність тестових матеріалів тощо), зверніться до відповідальної особи та подайте відповідну апеляційну заяву. Таку заяву потрібно подати до виходу з пункту тестування! Її розгляд здійснюватиме регламентна комісія ДнРЦОЯО. Про рішення комісії Вас буде повідомлено поштою. Апеляція щодо порушення процедури проведення ЗНО

Слайд 43

У разі виникнення сумнівів стосовно об'єктивності оцінювання Вашої роботи, Ви маєте право подати апеляційну заяву щодо результатів ЗНО. Апеляція щодо результатів ЗНО

Слайд 44

Заява відсилається рекомендованим листом на адресу УЦОЯО (м. Київ, вул. Чорновола, 24, 01135) протягом трьох днів (включаючи день оголошення) із моменту офіційного оголошення результатів. Дата подання заяви визначається за штемпелем відправлення на поштовому конверті. Зразок заяви буде розміщено на сайті УЦОЯО. Заяви, які не відповідають вимогам, до розгляду прийматися не будуть!

Слайд 45

Розгляд заяви здійснюється апеляційною комісією впродовж десяти днів із часу її надходження після проведення технічної та предметної перевірок виконання тестових завдань на бланках відповідей. Інформацію щодо розгляду буде подано на персональній інформаційній сторінці, а також надіслано Вам поштою.

Слайд 46

Система електронного вступу до ВНЗ

Слайд 47

Суть ідеї та завдання системи «Електронний вступ» полягають у тому, щоб вступник за допомогою мережі Інтернет мав змогу надіслати до обраних ВНЗ свою електронну заяву на вступ та взяти участь у конкурсному відборі вищого навчального закладу не виїжджаючи до приймальної комісії

Слайд 48

Портал “Єдине освітнє інформаційне вікно України” http://www.osvita.com/

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

За додатковою інформацією звертайтеся до ДнРЦОЯО: 056-790-24-99 (понеділок-пятниця, 10.00-16.00)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання