X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реєстрація ЗНО- 2013

Завантажити презентацію

Реєстрація ЗНО- 2013

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1. Зайти на сайт Харківського регіонального центра оцінювання якості освіти zno-kharkiv.org.ua 2.Обрати вкладку “Реєстрація ЗНО-2013”

Слайд 3

У додатковому меню обрати вкладку “Програма створення заяви-реєстраційної картки” , після чого завантажується файл ZNO2013Reg , за допомогою якого і відбувається створення заявки.

Слайд 4

Запускаємо програму на виконання. (Якщо потрібно, то розархівуйте цей файл.) На робочому столі з'явиться вікно завантаження програми.

Слайд 5

Після завантаження програми з'явиться вікно самої програми.

Слайд 6

Уважно читаємо усі вікна програми та натискаємо кнопку “Далі”

Слайд 7

Слайд 8

Вводимо необхідні дані (обираючи у додатковому вікні)

Слайд 9

Після заповнення даних у всіх полях, активізується кнопка “Вибрати”, де вам потрібно обрати місто, та назву вашого навчального закладу и натиснути кнопку “Обрати”

Слайд 10

Ще раз перевірити усі внесені данні, якщо заповнено вірно то натискаємо кнопку “Далі”

Слайд 11

Так само, як і у попередньому вікні обираємо з довідника потрібні дані, та вводимо інші дані самостійно.

Слайд 12

Знову перевіряємо всі дані і натискаємо кнопку “Далі”

Слайд 13

Уважно читаємо, про що нас попереджають і натискаємо кнопку “Далі”

Слайд 14

На наступній сторінці обираємо предмети, за якими будемо складати ЗНО.

Слайд 15

Роздруковуємо інструкцію щодо заповнення заяви-реєстраційної картки, бланка заяви-реєстраційної картки, контрольно – інформаційний лист

Слайд 16

Слайд 17

Після друку документа, програма запросить підтвердження друку інструкції. Після підтвердження буде роздрукована заява.

Слайд 18

Після друку документа, програма знову запросить підтвердження друку заяви. Після підтвердження буде роздрукован контрольно-інформаційний лист.

Слайд 19

Опис заповнюється працівником пошти, або самостійно відправником. Виправлення не допускаються! Один екземпляр опису вкладається в письмо, другий зберігається у відправника.

Слайд 20

Уважно читаємо наступну інформацію: Комплект реєстраційних документів Підпис копій документів

Слайд 21

Після цього роботу по реєстрації завершено.

Слайд 22

Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт); копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2013 році, то подайте довідку з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти; дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3 х 4 см; висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях); копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних); заяву-реєстраційну картку.

Слайд 23

Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.  Надішліть не пізніше 5 березня на адресу регіонального центру. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення. Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із: реєстраційною карткою абітурієнта; інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік»; повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання