X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРОБНЕ ЗНО-2014

Завантажити презентацію

ПРОБНЕ ЗНО-2014

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРОБНЕ ЗНО-2014 NOTA BENE

Слайд 2

Ви бажаєте вступити у 2014 році до вузу? Ви вперше будете брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні?

Слайд 3

Ви хвилюєтесь та хочете знайти відповіді на запитання: Як знайти своє місце на пункті ЗНО? Як виглядає зошит з тестовими завданнями? Як виглядає бланк відповідей? Як правильно працювати з бланком відповідей? Як проконтролювати правильність розсадки та штрих-кодів на бланках відповідей? Як поставити підпис в аудиторному протоколі? Як оцінити свої знання?

Слайд 4

Не варто хвилюватися! Ви можете самостійно знайти відповіді на всі запитання, взявши участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Слайд 5

психологічно адаптуватися до складання вступних екзаменів у незвичних умовах; ознайомитися зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2014 р.; ознайомитися з бланками відповідей та вимогами щодо їх заповнення; додатково безкоштовно перевірити свої знання за допомогою on-line тестування; отримати консультації щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне ЗНО – це Ваша можливість:

Слайд 6

За бажанням, Ви можете отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі. Для цього потрібно після закінчення пробного ЗНО зайти до особистого кабінету учасника ПЗНО та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, який Ви заповнили під час пробного ЗНО. Після 4 квітня 2014 року в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО з’являться ваші результати (без урахування бланка Б), які дозволять вам побачити місце свого результату (рейтинг) серед результатів інших учасників.

Слайд 7

Проводиться пробне тестування за кошти фізичних (юридичних) осіб. Вартість тестування з одного предмета становить 89 гривень.

Слайд 8

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО 2014 22.03. 2014 - українська мова і література одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) хімія фізика всесвітня історія російська мова 29.03. 2014 - історія України математика біологія географія світова література

Слайд 9

ПУНКТИ ПРОБНОГО ЗНО Донецька область: Донецьк, Горлівка, Краматорськ, Красноармійськ, Макіївка, Маріуполь, Слов’янськ, Шахтарськ; Луганська область: Луганськ, Алчевськ, Красний Луч, Свердловськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ.

Слайд 10

ДІЇ УЧАСНИКА ПРОБНОГО ЗНО 2014 1. Зареєструватися з 01 по 30 листопада 2013 р. 2. Сплатити кошти протягом 7 днів з дати реєстрації. 3. Надіслати (не пізніше 7 днів з дня реєстрації) роздруковану та власноруч заповнену заяву з персональним штрих- кодом та ксерокопію квитанції про сплату пробного ЗНО на адресу Донецького РЦОЯО. 4. Перевірити реєстрацію не раніше ніж через 10 днів після сплати коштів. 5. Роздрукувати запрошення після 3 березня 2014 р. 6. Прийти на тестування в зазначений у запрошенні пункт пробного ЗНО та час.

Слайд 11

РЕЄСТРАЦІЯ Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється тільки через мережу Інтернет з 01 до 30 листопада 2013 року. Для реєстрації Вам необхідно мати особисту електронну поштову скриньку, на яку Ви отримаєте: - підтвердження щодо реєстрації на пробне ЗНО; - персональний код та пароль доступу до інформаційної сторінки учасника пробного ЗНО - «Особистий кабінет учасника ПЗНО»; - заяву з персональним штрих-кодом на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Після реєстрації Вам будуть надані логін та пароль - роздрукуйте, запам’ятайте або запишіть їх. Уважно оберіть місто проходження пробного ЗНО. Закріплення учасників буде здійснюватися за пунктами пробного ЗНО автоматично за даними, які Ви вказали у полі «Місто проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Роздрукувати запрошення на пробне ЗНО Ви зможете на сайті Донецького РЦОЯО – http://test.dn.ua/, увівши Ваш персональний код та пароль, після 3 березня 2014 року.

Слайд 12

ОПЛАТА Для оплати пробного ЗНО використовуйте квитанцію, роздруковану з сайту реєстрації. Ідентифікація Вашого платежу здійснюється автоматично за кодом, який вказано у квитанції в полі «Призначення платежу». Він унікальний для кожного предмета та учасника пробного ЗНО. Звертайте увагу касира на обов’язкове внесення цього коду до поля «Призначення платежу». Якщо у призначенні платежу в квитанції не вказані дані або вказані невірні дані, гроші будуть повернені банку, в якому проводилась сплата коштів за пробне ЗНО. Якщо Ви сплатили кошти, через 10 днів необхідно перевірити статус заявки на Вашій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО на сайті Донецького РЦОЯО – http://test.dn.ua/, увівши Ваш персональний код та пароль. Квитанція про оплату вважається підтвердженням Вами ознайомлення та згоди з умовами пробного ЗНО.

Слайд 13

Допуск на пробне ЗНО буде здійснюватися за пред’явленням: 1) паспорта (або свідоцтва про народження); 2) запрошення, яке Ви роздрукуєте з персональної сторінки учасника пробного ЗНО; 3) квитанції про сплату вартості пробного ЗНО з обраного предмета.

Слайд 14

РЕЗУЛЬТАТИ Якщо Ви сплатили кошти, але не змогли прийти на пробне ЗНО, Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань у триденний термін за адресою, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше - у Донецькому РЦОЯО. Результати перевіряються Вами самостійно після виконання всіх завдань за наданим на пункті пробного ЗНО ключем (перевірка результатів пробного ЗНО та надання висновку про рівень знань організаторами пробного ЗНО не здійснюється). Ви також маєте можливість отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі.

Слайд 15

Пробне ЗНО. Як уникнути проблем 1. Не видаляйте лист , який Ви отримаєте від ДРЦОЯО. 2. Запам’ятайте електронну адресу, яку Ви вказали при реєстрації. 3. Використовуйте для оплати роздруковану з особистого кабінету учасника ПЗНО квитанцію. 4. Перевірте правильність призначення платежу в квитанції. 5. Запам’ятайте персональний код доступу до особистого кабінету учасника ПЗНО та пароль. 6. Перевірте місто проходження, предмети, мову складання та особисті дані в особистому кабінеті учасника ПЗНО. 7. Надішліть заповнену заяву поштовим відправленням до ДРЦОЯО.

Слайд 16

КОНТАКТИ Наша адреса: вул. Мушкетівська, 19, м. Донецьк, 83014 E-mail: rc.donetsk@testportal.com.ua Телефони: з організаційних питань: 062 297 67 64 062 297 80 51 з технічних питань: 062 297 14 23

Слайд 17

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ТРЕНУЄТЬСЯ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання