X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ-2010 NOTA BENE

Завантажити презентацію

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ-2010 NOTA BENE

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ-2010 NOTA BENE

Слайд 2

КРАЩЕ 1 РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ 100 РАЗІВ ПОЧУТИ!!!

Слайд 3

Ви бажаєте вступити у 2010 році до вузу? Ви вперше будете приймати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні?

Слайд 4

Ви хвилюєтесь та хочете знайти відповіді на запитання: Як знайти своє місце на пункті тестування? Як виглядає зошит з тестовими завданнями? Як виглядає бланк відповідей? Як правильно працювати з бланком відповідей? Як проконтролювати правильність розсадки та штрихкодів на бланках відповідей? Що таке аудиторний протокол?

Слайд 5

Не варто хвилюватися! Ви можете самостійно знайти відповіді на всі запитання, прийнявши участь у пробному(тренувальному) тестуванні.

Слайд 6

Пробне тестування – це Ваша можливість: психологічно адаптуватися до складання вступних екзаменів у незвичних умовах; ознайомитися зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2010 р.; ознайомитися з бланками відповідей та вимогами щодо їх заповнення; отримати консультації щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

Слайд 7

Проводиться пробне тестування за кошти фізичних (юридичних) осіб.

Слайд 8

Термін проведення пробного тестування 2010 р

Слайд 9

ЕТАПИ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ 2010 1. Зареєструватися з 1 листопада по 1 грудня 2009р на сайті Донецького РЦОЯО test.dn.ua 2. Роздрукувати на сайті квитанцію та сплатити кошти протягом 7 днів з дати реєстрації 3. Перевірити реєстрацію не раніше ніж через 10 днів після сплати коштів на сайті test.dn.ua, ввівши свій логін та пароль 4. Роздрукувати запрошення після 1 січня 2010р на сайті Донецького РЦОЯО test.dn.ua 5. Прийти на тестування в зазначений у запрошенні час

Слайд 10

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ТРЕНУЄТЬСЯ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне