X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підсумки ЗНО-2011 та актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

Завантажити презентацію

Підсумки ЗНО-2011 та актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти представляє 3 листопада 2011 р. «Підсумки ЗНО-2011 та актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року»

Слайд 2

ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ 2012 року

Слайд 3

Нормативні документи, що регламентують проведення пробного тестування Наказ Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 р. № 479 (із змінами) «Про затвердження Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти» Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 17.10.2011 року № 92 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році» Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.07.2011 року № 791 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання»

Слайд 4

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання Предмет Дата проведення тестування Початок тестування Українська мова і література, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика, всесвітня історія 24 березня 2012 року 11:00 Історія України, математика, хімія, географія, російська мова 31 березня 2012 року 11:00

Слайд 5

Умови проведення реєстрації Зареєструватися для проходження пробного ЗНО може будь-яка особа, яка бажає ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація для участі в пробному тестуванні здійснюється через на сайті ОРЦОЯО  www.test-center.od.ua з 1 по 30 листопада 2011 року.

Слайд 6

Порядок реєстрації на пробне тестування Реєстрація в розділі «Пробне тестування 2012» на відповідний предмет тестування на сайті ОРЦОЯО. Друк квитанцій на оплату замовлених предметів. Оплата послуг із проведення пробного ЗНО шляхом переказу коштів на рахунок ОРЦОЯО відповідно до квитанції. Перевірка факту остаточної реєстрації учасника пробного тестування на сайті ОРЦОЯО. Фактом підтвердження реєстрації є надходження коштів на рахунок Одеського РЦОЯО та запис «АКТИВОВАНО» біля обраних предметів. Друк запрошення-перепустки для проходження пробного тестування.

Слайд 7

Реєстрація на сайті ОРЦОЯО (www.test-center.od.ua)

Слайд 8

Реєстрація на сайті ОРЦОЯО (продовження)

Слайд 9

Реєстрація на сайті ОРЦОЯО (продовження)

Слайд 10

Реєстрація на сайті ОРЦОЯО (продовження)

Слайд 11

Реєстрація на сайті ОРЦОЯО (продовження)

Слайд 12

Реєстрація на сайті ОРЦОЯО (завершення)

Слайд 13

Друк квитанцій

Слайд 14

Вартість участі в пробному тестуванні Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного предмета пробного тестування складає 84,00 грн. для одного учасника. Ви маєте можливість пройти пробне тестування з двох предметів (з одного - 24.03.2012 р.; з другого – 31.03.2012 р.). Якщо Ви зареєструвалися, але не з’явилися на пробне тестування, Ви можете отримати пакет матеріалів в пункті тестування протягом 3 днів.

Слайд 15

Вимоги до сплати коштів за участь в пробному тестуванні Оплату послуг потрібно здійснити протягом 7 (семи) робочих днів, починаючи з дня особистої реєстрації, шляхом переказу коштів на рахунок Одеського РЦОЯО відповідно до квитанції у відділенні будь-якого банку України. Відповідальність за достовірність внесеної платіжної інформації несе безпосередньо особа, яка реєструється для участі у пробному ЗНО. Якщо Ви обрали декілька предметів тестування, оплату за кожен предмет потрібно здійснювати окремим платежем (мати окрему квитанцію на кожен предмет!

Слайд 16

Персональна сторінка учасника пробного тестування

Слайд 17

Мова складання тестів Укладання тестів буде здійснено українською мовою (за винятком тестів з англійської, німецької, іспанської, французької та російської мов). За бажанням учасники пробного тестування забезпечуються перекладом тестових зошитів з вибраних предметів на мову, якою вони бажають складати пробне тестування. Для цього треба зробити відповідну позначку під час реєстрації.

Слайд 18

Допуск на пункт пробного тестування здійснюється на підставі таких документів: квитанції про сплату вартості послуг з проведення пробного тестування з відповідного предмета; запрошення-перепустки для проходження пробного тестування, яке учасник пробного ЗНО самостійно роздруковує з персональної сторінки; документа, на підставі якого було проведено реєстрацію (паспорт або свідоцтво про народження) – обов’язково оригінал!

Слайд 19

Інформація та реєстрація Отримати інформацію щодо пробного тестування 2012 року та зареєструватися для участі в ньому можна буде на сайті Одеського РЦОЯО www.test-center.od.ua у розділі «Пробне тестування 2012»

Слайд 20

НАГАДУЄМО НАШІ КОНТАКТИ Адреса: Одеський РЦОЯО, вул. Академіка Корольова, 26, м. Одеса, 65114 Телефон: (048)784–69–95 E-mail: rc.odesa@testportal.com.ua

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання