X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Йоган Вольфганг Гете як сьогоденник

Завантажити презентацію

Йоган Вольфганг Гете як сьогоденник

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація по біографії Йоганна Вольфганга Гете

Слайд 2

Зміст 1.Коротко про Франкфурт-на-Майні. 2.Дитячі роки Йоганна Вольфанга Ґете. 3.Студентські роки Ґете. 4.Таланти Йоганна Вольфанга Ґете. 5.Знайомство з Гердером. 6.Перебування Ґете у Веймарі при дворі Карла Аґуста.

Слайд 3

7.Пояснення мотивів переїзду Ґете до Веймара дослідником його творчості М. М. Вільмамонтом. 8.Нащадки Ґете. 9.Екранізація творів Ґете. 10.Відзнаки , якими був нагороджений Ґете. 11.Об’єкти , що були названі іменем Ґете. 12.Найвідоміші цитати Ґете. 13.Статуї Йоганна Вольфанга Ґете

Слайд 4

Коротко про Франкфурт-на-Майні Франкфурт-на-Майні – місто в Німеччині. Зараз населення міста становить 670000 мешканців. Перша згадка про місто датується 794 роком. За життя Ґете , а саме у 1792 році у Франкфурті був коронований останій в історії Німеччини імператор Габзбургер Фпанц II.

Слайд 5

Дитячі роки Йоганна Вольфганга Ґете. Йоганн Вольфганг Ґете народився 28 серпня 1749 року у місті Франкфурт-на-Майні у сім’ї заможного бюргера Йоганна Каспара Ґете. Мати – Катерина Елізабет Ґете. Від батька Йогану передалася тяга до знань , а від матері любов до створеня історій. Вдома Ґете мав велику бібліотеку. Інколи малий Йоганн заходив у бібліотеку на кілька днів і довго читав , нічого не їв і не пив. Вдома він здобув свою середню освіту.

Слайд 6

Студентські роки Ґете Батько Ґете був із тих , хто , не задовольнивши власні амбіції , намагався дати дітям більше можливостей і дав їм повноцінну освіту. У 1765 році Йоганн Вольфганг Ґете вступив у Лейпцизький університет на юридични факультет , але слухав лекції ще й з літератури й медицини , а уже у 1775 він завершив свою вищу освіту у Страсбурзькому університеті , де захистив дисертацію на звання доктора права. Через кілька місяців він захворів і півтора роки пролежав в ліжку. В цей період його відносини з батьками помітно погіршились.

Слайд 7

Медичний факультет Лейпцизького університету Страсбурзький університет

Слайд 8

Знайомство з Гердером. Переломним моментом у творчості Ґете було знайомство з Гердером , який висловив Йоганну свої погляди на поезію і культуру. Гердер познайомив його з багатьма молодими німецькими поетами. В цей період він зацікавився народною поезією.

Слайд 9

Перебування Ґете у Веймарі при дворі Карла Аґуста У 1775 році Ґете був запрошений до Карла Авґуста , герцога Саксен-Веймар-Ейзенаху. Він став першим міністром герцога , одержав титул таємного радника.

Слайд 10

Пояснення мотивів переїзду Ґете до Веймара дослідником його творчості М. М. Вільмамонтом М. М. вільмамонт говорив про від’їзд Ґете до Веймара: “Від’їжджаючи до Веймара , Ґете плекав надію домогтися радикального поліпшення суспільних відносин хоча б на невеликому клаптику німецької землі , у володіннях Карла Авґуста , для того , щоб цей клаптик землі послугував зразком для всієї країни…”

Слайд 11

Нащадки Ґете У Йоганна Вольфганга Ґете та його дружини Крістіани народилося п’ятеро дітей. Діти , що народжувалися після старшого сина Авґуста не вижили: одна дитина народилася мертвою , решта померли після кількох днів чи тижнів після народження.

Слайд 12

Відзнаки , якими був нагороджений Ґете 1.Кавалер Великого хреста Ордена Громадянських заслуг Баварської корони (Баварія). 2.Кавалер Ордену Святої Анни (Російська імперія). 3.Кавалер Командорського хреста Австрійської Імператорського ордену Леопольда (Австрія) 4.Кавалер Великого хреста Ордена Почесного легіону (Франція)

Слайд 13

Екранізація творів Ґете Твори Ґете багаторазово екранізовані. Фільм російського кінорежисера Олександра Сокурова “Фауст” , знятий німецькою мовою і з європейськими акторами , отримав найвищу відзнаку на Венеціанському кінофестивалі 2011 року – “Золотий лев”.

Слайд 14

Об’єкти , що були названі іменем Ґете. Ґете-Інститут – німецький громадська організація метою якої є популяризація німецької мови з кордоном. Ґетеанум – інтернаціональний антропософський центр в передмісті Базеля. Гетит – мінерал класу Оксидів та Гідроксидів. Ґете – четвертий за величиною кратер на Меркурії.

Слайд 15

Найвідоміші цитати Ґете

Слайд 16

Статуї Йоганна Вольфанга Ґете Статуя Ґете у Берліні Статуя Гердера і Ґете у Брюселі

Слайд 17

Презентацію підготував учень 9 класу Антонюк Віктор The end

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література