X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УРЗМ. Дискусія за матеріалами домашнього опитування “Роль літератури у вихованні людських взаємин”

Завантажити презентацію

УРЗМ. Дискусія за матеріалами домашнього опитування “Роль літератури у вихованні людських взаємин”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема УРЗМ. Дискусія за матеріалами домашнього опитування “Роль літератури у вихованні людських взаємин”.

Слайд 2

Слово вчителя Ми з вами щойно закінчили працювати над розділом, присвяченим красі людських взаємин. Серед вивчених творів були й такі, де йшлося про різні покоління. Давайте з’ясуємо, чи однаково ставляться до такої важливої проблеми, як взаєморозуміння, краса людських взаємин, батьки й діти.

Слайд 3

Вибір учнями плану розповіді І варіант. Який твір ми розглядаємо? Думка мого знайомого. Чи має він рацію? ІІ варіант. Думки мого знайомого про літературу. Думки мого знайомого про взаємини поколінь. Мої думки про людські взаємини. ІІІ варіант. Стисла розповідь про мого знайомого. Його бажання взяти участь у обговоренні. Твір, про який ми розмовляли. Думки мого знайомого про проблеми твору. Чи збігаються наші погляди і чому?

Слайд 4

Проблемні запитання Чи актуальні в наш час твори, які ми вивчали на уроках? Чому тема взаємин старшого і молодшого покоління постійно цікавить людей? Чи існує, на вашу думку, проблема батьків і дітей? Як складаються ваші стосунки з дорослими?

Слайд 5

Розвиток зв’язного мовлення Розповідь учнів про результати домашнього дослідження. (за вибраним варіантом плану) Вибіркове обговорення учнівських творів. ( див. урок № 52)

Слайд 6

Підсумки уроку Запитання для учнів Чи можуть погляди дорослих і дітей на одне і те саме явище не збігатися? Чому погляди на деякі речі у людей різних поколінь іноді співпадають? (Йдеться про так звані “вічні цінності”) “Література – дзеркало життя і засіб впливу на життя”. Чи згодні ви з такою думкою? Як ви гадаєте, чи потрібні будуть книги з часом? Чи можуть їх замінити сучасні інформаційні технології? Яку роль відіграє література у вашому житті?

Слайд 7

Домашнє завдання Підготувати повідомлення про О. Твардовського. Підготуватися до усної відповіді “Які вірші, пісні та кінофільми про Велику Вітчизняну війну найчастіше згадуються у твоїй родині?”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література