X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок розвитку мовлення. Написання власних рубаї

Завантажити презентацію

Урок розвитку мовлення. Написання власних рубаї

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок розвитку мовлення. Написання власних рубаї

Слайд 2

Мені нагадують людські серця Крихке й тоненьке серце олівця

Слайд 3

Мені нагадують людські серця Крихке й тоненьке серце олівця — Зламати легко, застругати важче, Списати неможливо до кінця. Дмитро Павличко

Слайд 4

Ні, не гнітять мене перестрахи і жалі, Що вмерти мушу я, що строки в нас малі: Того, що суджено, боятися не треба. (На, прожити, боюсь, землі, неправедно)

Слайд 5

Хай кожна мить, що в вічність промайне, Тебе вщасливлює, бо головне, Що нам дається тут,— життя: пильнуй же! (Мине, як, й, ти, воно, захочеш, так)

Слайд 6

Я тільки й знаю, що знання шукаю В найглибші таємниці проникаю. Я думаю вже сімдесят два роки — (Нічого, бачу, і, не знаю, що, я)

Слайд 7

Як шкода, що весна моя скінчилась І книга юності навік закрилась! Та пташечка, що молодістю зветься, Звідкіль вона взялась? Куди поділась?

Слайд 8

Коли єство моє ліпив Творець із глини, Зарані відав він про всі мої провини. Якщо від нього гріх, чому мене він хоче В день суду ввергнути в палаючі глибини?

Слайд 9

Чи діждемо жаданого спокою, Чи дійдемо до хати над водою? О, як я хочу після тисяч років Зійти з землі хоч травкою малою!

Слайд 10

Складіть власні рубаї за темами а) Про холодну зиму, її плюси та мінуси; б) про навчання у школі, його позитивні та негативні моменти (для учня); в) про життя у місті, його незручності та переваги.

Слайд 11

Домашнє завдання Індивідуальне завдання. Підготувати виступ про поезію трубадурів

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література