X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твори, що є подібними до «Історії одного кохання»

Завантажити презентацію

Твори, що є подібними до «Історії одного кохання»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Твори, що є подібними до «Історії одного кохання» Підготувала Учениця 9-А класу Охрименко Діана

Слайд 2

Еріх-Марія Ремарк Три товариші Три товариші, які пройшли Першу світову війну, – Отто Кестер, Роберт Локамп і Готтфрід Ленц – знайомляться з Патріцією Хольман. Відносини між Робертом і Патріцією починають розвиватися, молоді люди закохані одне в одного.

Слайд 3

Роберт Локамп дізнається про те, що Патриція хворіє на туберкульоз, і везе її на море, де їй стає погано. Локамп відправляє Патрицію в санаторій за наполяганням лікаря Жаффе. Отримавши телеграму від дівчини, вони вирушають до неї в санаторій і дізнаються від лікаря про те, що їй залишилося жити недовго. 

Слайд 4

 Роберт проводить з нею дні, що залишилися, Патриція помирає.

Слайд 5

Ця книга вчить нас дружбі, любові, усвідомлення себе в цьому світі

Слайд 6

“Історія Олівера” , Ерік Сігал Олівер Барретт IV вкрай пригнічений смертю своєї дружини Дженні. Він намагається заглушити душевний біль, звалюючи на себе великі обсяги роботи, але це не приносить йому полегшення. Не сприяє цьому і те, що ліві погляди Олівера не знаходять розуміння у колег з більш високим становищем

Слайд 7

Поступово через хворобливість душевного стану Олівер починає відчувати відразу до свого оточення. Так триває, поки він не зустрічає нову любов - Мерсі Бонвіт, багату і красиву спадкоємицю бізнесу.

Слайд 8

Незважаючи на закоханість, Олівер усвідомлює, що йому вкрай складно не згадувати про Дженні, і це створює серйозні проблеми у відносинах з Мерсі Бонвіт.

Слайд 9

З того дня, як Дженні померла, я не можу відчувати нічого. Так, голод і все таке ... Вечеря за телевізором вирішує цю проблему. Але в іншому ... За вісімнадцять місяців ... Я не відчував абсолютно нічого.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література