X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творчість Рудакі

Завантажити презентацію

Творчість Рудакі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Я робітник, його величність, І цим званням буду пишатись. Не так вже просто, поміж іншим, Хорошим штукатуром стати. І залишити поколінням – Нащадкам в праці й боротьбі Не звичайнісінькі будівлі, А світлий пам’ятник собі. Олена Мокроусова

Слайд 3

Це давня професія в Україні знана ще з часів Трипільської культури, яка поєднала в собі традиційні та найсучасніші технології.

Слайд 4

Професія штукатура, лицювальника – плиточника має  давню історію. У стародавньому Єгипті збереглися справжні шедеври будівництва – піраміди, серед-яких найкраще збереглася піраміда фараона Хеопса, що була збудована близько 2600 років до нашої ери. За літописом, піраміду увінчала висічена з червоного граніту верхівка верхів'я, яка не збереглася. Збереглися лише частково лицювальні плитки з білого вапняку. Але впродовж віків і більш за все, під впливом науково - технічного прогресу професія «лицювальника - плиточника» зазнала багато змін. З'явилися нові машини і механізми, впроваджуються все більш прогресивні оздоблювальні матеріали, сучасні розчини для скріплювання плиток, розроблених на основі нових технологій.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

¨ дисциплінованість і відповідальність; ¨ фізична витривалість і сила; ¨ рухливість, координованість і точність рухів кистей і пальців рук; ¨ хороший зір і окомір; ¨ тонка м’язова чутливість; ¨ хороша образна і оперативна пам’ять; ¨ спостережливість; ¨ терпіння; ¨ високий обсяг і розподіл уваги; ¨ швидка реакція.

Слайд 8

- постійне професійне зростання; - можливість отримати навики суміжних професій; - можливість відкрити приватне підприємство.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література