X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сумне і смішне в оповіданні А. Чехова «Хамелеон»

Завантажити презентацію

Сумне і смішне в оповіданні А. Чехова «Хамелеон»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сумне і смішне в оповіданні А. Чехова «Хамелеон»

Слайд 2

Лицемірство – це міряти вчинки не перед своєю совістю, а перед лицем інших М. Прішвін Порядність - це здатність чинити свідомо і справедливо там,де не передбачена дія закону. Арістотель

Слайд 3

ЧОМУ ЯК ЩО говорить нам Чехов ?

Слайд 4

ЩО?

Слайд 5

Через базарную площадь идет полицейский надзиратель Очумелов в новой шинели и с узелком в руке. За ним шагает рыжий городовой с решетом, доверху наполненным конфискованным крыжовником. Кругом тишина... На площади ни души... Открытые двери лавок и кабаков глядят на свет божий уныло, как голодные пасти; около них нет даже нищих.

Слайд 6

Слайд 7

Хто такий хамелеон?

Слайд 8

Скільки ж хамелеонів в оповіданні?

Слайд 9

Слайд 10

Міцне здоров'я – міцні знання

Слайд 11

КОМПОЗИЦІЯ ВИПАДОК ІСТОРЯ ПОДІЯ

Слайд 12

ЯК ? Композиція Назва Художні деталі Мова героїв Засоби комічного “Говорящие фамилии”

Слайд 13

Смеяться, право, не грешно над всем, что кажется смешно! Які емоції виникають під час читання твору? Чи змінюються вони після того, як твір прочитано? Чому? Прочитайте епіграфи. Чи доречні вони до нашого уроку? Над чим сміється Чехов? Чому він сумує?

Слайд 14

ЩО ГОВОРИТЬ НАМ АВТОР ? По краплині вичавлювати із себе раба! ЯК Майстерно використовуючи художні засоби (гумор, сатиру, художню деталь) ЧОМУ ГОВОРИТЬ НАМ АВТОР ? Бо хамелеони є й сьогодні. Вони навколо нас і в нас!

Слайд 15

Домашнє завдання (одне на вибір) Дати розгорнуту відповідь на запитання: Що сумно, а що смішно в оповіданні «Хамелеон»? 2. Усний твір-мініатюра «Я поважаю в собі...» 3. Усний твір «Сучасні хамелеони – хто вони?» 4. Написати твір «Розповідь Хрюкина про події своєму пріятелеві».

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зарубіжна література