X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сьомий подвиг Авгієві стайні

Завантажити презентацію

Сьомий подвиг Авгієві стайні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Сьомий подвиг Геракла: Авгієві стайні. ©

Слайд 2

Епіграф уроку У багатьох справах можна обійтися самим розумом, без хоробрості, але ні в чому не можна обмежитися однією хоробрістю без розуму. Індійська народна мудрість

Слайд 3

Словникова робота Авгій – елідський володар, син Геліоса і Гірміни; мав багато худоби, стійла якої не вичищалися 30 років. Копрей – оповісник царя Еврісфея. Еліда – країна, де правив цар Авгій. Еос – богиня ранкової зорі. “Авгієві стайні” – (у переносному значенні) бруд, безладдя, занедбані справи.

Слайд 4

Цар Авгій мав незліченні табуни худоби

Слайд 5

Стайні царя Авгія не вичищалися 30 років

Слайд 6

Афіна допомогла Гераклу зруйнувати стіну стайні і направити туди воду з річки

Слайд 7

Тести Чергове завдання Еврісфея Гераклові було: а) небезпечним; б) принизливим; в) легким. 2) Почувши, що треба чистити стайні, Геракл… а) зітхнув з полегшенням; б) замислився; в) спаленів від образи. 3) Прибувши до Еліди, герой побачив: а) розкішний палац Авгія; б) смердючі стайні, що нагадували суцільне болото; в) безліч худоби на зелених полонинах.

Слайд 8

Тести 4) Геракл зажадав за вичищення стаєнь: а) десяту частину худоби Авгія; б) безсмертя; в) подяку Еврісфея. 5) Як герой вичистив стайні Авгія? а) виносив гній на плечах; б) знайшов собі помічників; в) прокопав рівчак і річка вимила стайні. 6) Як реагував на вчинок Геракла цар Авгій? а) зрадів і щиро подякував герою; б) не міг повірити в те, що сталося; в) вигнав Геракла разом із сином Філеєм.

Слайд 9

Бесіда з учнями Чому Геракл не пішов одразу до палацу Авгія, а залишився біля стаєнь? Чим цей подвиг героя відрізнявся від попередніх? Чи можна назвати такий вчинок героя подвигом? Чи була користь від цього вчинку Геракла кому-небудь, окрім Авгія? Про які риси характеру героя можна зробити висновки?

Слайд 10

Підсумки уроку “Продовж речення” Сьогодні на уроці я: познайомився… дізнався… навчився… здивувався… зробив висновки…

Слайд 11

Домашнє завдання Виразно читати і переказувати міф. Індивідуальне завдання. Підготувати відповідь на запитання “Кого в міфах давніх греків називали героями?”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література