X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подвиг

Завантажити презентацію

Подвиг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Подвиги Геракла. Золоті яблука Гесперід. Пес Кербер. ©

Слайд 2

Це цікаво Відомо, що після перемоги над Авгієм, Геракл приніс жертву олімпійським богам і встановив Олімпійські ігри. Вони проводилися раз на 4 роки на священній рівнині, яку Геракл обсадив оливами на честь богині Афіни. Переможці в іграх отримували в нагороду лавровий вінок і мали велику шану. Цікаво, що греки вели літочислення за Олімпійськими іграми.

Слайд 3

Олімпійські символи

Слайд 4

Сад Гесперід

Слайд 5

Гесперіди – хранительки золотих яблук

Слайд 6

Охоронець саду Гесперід

Слайд 7

Слайд 8

Титан Атлант

Слайд 9

Афіна допомагає Гераклові тримати небо

Слайд 10

Бесіда з учнями Де знаходилися золоті яблука Гесперід? Де жили Гесперіди? Хто допоміг Гераклові у пошуках шляху до Гесперід? Який казковий герой охороняв сад? Як Геракл знайшов шлях до саду Гесперід? Які небезпеки траплялися на шляху Геракла? В чому була сила Антея? Хто допоміг Гераклові дістати золоті яблука? Як Геракл перехитрив Атланта? Що сталося з яблуками потім?

Слайд 11

Пес Кербер

Слайд 12

Пес Кербер

Слайд 13

Геракл приборкує Кербера

Слайд 14

Робота з текстом Яким було останнє випробування Геракла? Хто такий Кербер? Чи ймовірно було виконати останнє завдання Еврісфея? Як зустрів Геракла володар підземного царства Аїд? Яку умову поставив він героєві? Який висновок зробив Еврісфей, коли Геракл виконав його завдання?

Слайд 15

Підсумки уроку Чому Геракл став улюбленим героєм давніх греків? Яке ваше ставлення до героя? Яку роль відіграють елементи фантастики в міфах про Геракла?

Слайд 16

Домашнє завдання Виразно читати і переказувати вивчені міфи. Намалювати ілюстрації (за бажанням). Підготуватися до твору на тему: “Геракл – улюблений герой давніх греків”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література