X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Річард Девід Бах "Крила є у всіх..."

Завантажити презентацію

Річард Девід Бах "Крила є у всіх..."

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Річард Дэвид Бах(Richard David Bach 23.06.1936) - американський письменник. Опублікував безліч нарисів, статей, оповідань. Найбільшу популярність здобув як автор філософсько-езотеричних притч : "Чайка на ім'я Джонатан Ливингстон", "Ілюзії, або пригоди Месії, який Месією бути не хотів". За романитизм і пристрасть до польоту, якими пройняті ці книги, колишнього льотчика Річарда Баха часто порівнюють з Сент-Экзюпери.

Слайд 3

Річард Бах народився в Оук Паренню в 1936 році. Будучи сином Роланда і Рута(Шоу) Бах, американець Річард Бах являється пра-пра- правнуком великого композитора Йоганна Себастьяна Баха. З 1955 впродовж чотирьох років Річард бах вчився в Long Beach State College (зараз Каліфорнійський Державний Університет, Лонг Бич).

Слайд 4

Ще будучи пілотом, Річард Бах одружився вперше. Після народження шести дітей подружжя розвелося, тому що Річард не вірив у шлюб. Один з його дітей, Джонатан, написав книгу "Над хмарами" про стосунки з батьком, якого він ніколи не знав. Областю його інтересів було все, пов'язане з літаками, включаючи роботу пілота-каскадера в кіно, пілота тактичних винищувачів ВПС, автора технічної авіа літератури і льотного інструктора. Він був навіть притягнений в ролі оповідача і пілота-каскадера до зйомок фільму "Нічого випадкового", грунтованого на його книзі.

Слайд 5

Хоча авіація була його справжньою пристрастю, він завжди мріяв писати. Ще в старших класах один з його учителів допоміг йому усвідомити свій потенціал. З 1959 року у нього була ідея про птаха, що мріє пройти крізь стіну з обмежень і заборон. Вона вилилася в книгу "Чайка Джонатан Ливингстон".

Слайд 6

Повість-притча "Чаю на ім'я Джонатан Ливингстон" видана на заході і у нас не одного разу. Вийшовши з-під пера маловідомої людини, вона пережила свого роду інкубаційний період неуваги читача і критики, потім виклювалася до шумної слави, а сьогодні упевнено лягла на книжкову полицю класики поряд з такими шедеврами, як "Маленький принц" Сент-Экзюпери.

Слайд 7

Феномен притчі досі загадковий. Льотчик на ім'я Річард Бах, нащадок великого композитора, пристрасно відданий своєму льотному ремеслу, а ще автор маловідо-мих романів, прогулюючись одного разу по берегу каналу в Каліфорнії, почув слова "Чайка Джонатан Ливингстон". Голос, що вимовив ці слова, змусив льотчика сісти за стіл, прокрутив перед його уявним поглядом подібність кінострічки, яку Річард Бах зафіксував в словесних образах.

Слайд 8

"Кінострічка" виявилася недокінченою. Скільки не намагався письменник дописати її власними силами, справа не йшла, поки через вісім років той же Голос не надиктував продовження і закінчення притчі. Цю версію появи " Чайки" повідомив сам Річард Бах. Відповідаючи на питання численних читачів, які просили розшифрувати метафізичний сенс повести, він говорив, що додати до написаного нічого не може, бо, на відміну від романів, в " Чайці" йому не належить ні рядки.

Слайд 9

Майже в усіх книгах Баха використовуються літаки, як спосіб донести думку. У книзі "Втеча від безпеки" Річард бах ділиться спогадами про своє дитинство. У 8 років він втратив одного з братів : Бобі. Також ми дізнаємося, що у нього є старший брат Рой.

Слайд 10

Річард Бах зустрів свою дружину Леслі Пэрриш в 1973 на зйомках фільму "Чайка Джонатан Ливингстон", грунтованого на його книзі. Він подав на продюсерів до суду за зміну сюжету без його дозволу. Фактично, у фільмі не згадано його ім'я, тільки авторські права на назву "Чайка Джонатан Ливингстон". Створюється враження, що Бах не хотів бути причетним до фільму. Якщо з'єднати те, що написано в книзі "Міст через вічність", c газетними публікаціями, напрошується висновок, що Леслі була свого роду посередником в досягненні згоди відносно филму мІж двома группами.

Слайд 11

Річард і Леслі поїхали досить далеко з Голлівуду, десь між 1977 і 1981. У результаті, вони одружилися в 1981. Відтоді Річард Бах займався парапланеризмом, видом спорту, що максимально дає відчуття польоту. Проте, Річард і Леслі розвелися.А в квітні 1999-го року Річард знову одружився на Сабріні Нельсон-Алексопулос і за його словами: вкрай щасливий....

Слайд 12

До збірки увійшли: Чайка Джонатан Ливингстон. Чужий на землі Біплан Ніщо не випадкове Дар крил Немає такого місця - " далеко" Ілюзії Міст через вічність Єдина Втеча від безпеки За межами розуму Дар тому, хто народжений літати Тхори рятувальники на морі Тхори в піднебессі Кишеньковий довідник месії

Слайд 13

Чайка на ім'я Джонатан Ливингстон /Jonathan Livingston Seagull (1973) Джонатану опротивила нудне життя його клану чайок. Він був з головою занурений в сміливі експерименти з технікою польотів і жадав висотної далечіні. І тому що він був не таким як усі, старійшини виганяють його із зграї. І ось наш герой вирушає за горизонти у світ великий і небезпечний. . У пошуках мудрості і свободи. Ця екранізація однойменної притчі-повісті(переведену у багатьох країнах і таку, що мала великий читацький успіх) Річарда Баха була номінована в 1974 році Оскаром за кращу операторську роботу і монтаж, а так само Золотим Глобусом за кращий саундтрэк.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література