X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
репи

Завантажити презентацію

репи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рококо Приблизний початок: 1730 Митці: Жан-Оноре Фраґонар, Франсіско-Хосе де Гоя, БІЛЬШЕ

Слайд 2

Рококо  — галантний, реверсований стиль щодо бароко, що в другій половині XVIII століття дійшов (з Франції і Австрії) до України — до Києва, Львова у 1760 — 1770-тих pp. Творчим рушієм доби рококо у всіх ділянках культури було еспрі («esprit») на противагу чуттєвості («sensibilité») чи рації («raison») класицизму.

Слайд 3

 В живописі доби рококо переважали свята і театральні вистави, закохані пари міфологічних персонажів. В портретах всі усміхнені, люб ' язні, витончені, але це була маска, що приховувала численні недоліки і проблеми. Для живопису, скульптури та графіки характерні еротико - міфологічні та пасторальні сюжети.

Слайд 4

Стиль рококо зародився у Франції в 30- х роках Х VIII століття і поширився по Європі. Італія, Німеччина, Австрія, Англія, частина Росії також стали жертвами рококо. Саме Франція максимально вплинула на розвиток рококо і внесла найяскравіші стилеутворюючі елементи, властиві цьому історичному напрямку. 

Слайд 5

 При відносній суворісті зовнішнього вигляду будівлі в стилі бароко інтер ' єр рококо відрізнявся особливою пишнотою, витонченістю і затишком.  Приміщення в ніжних, пастельних тонах, витончено декоративні, відрізнялися просторовою свободою і були пройняті духом комфорту та увагою до особистої зручності. Колористика стилю – біле у поєднанні з блакитним, з сіро - блакитним, ніжно - зеленим, рожево - перловим, оливковим, жовтувато - золотим – збагачувалася тонованим або матовим золотом, іноді сріблом. 

Слайд 6

Українське мистецтво Рококо Центром розвитку скульптури рококо був Львів. У добу раннього рококо тут працювали переважно майстри німецького походжеппя, а згодом — французького. До авторів численних статуй, що прикрашали рим о-католицькі храми, відносять Т. Гуттера, К. Кученратнера, Т. Фершера, Ю. Маркварта та інших.

Слайд 7

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література