X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Образ Фауста у світовому мистецтві , музиці , літературі , скульптурі"

Завантажити презентацію

"Образ Фауста у світовому мистецтві , музиці , літературі , скульптурі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образ Фауста у світовому мистецтві , музиці , літературі , скульптурі

Слайд 2

Письменники ,які зверталися до образу Фауста До образу Фауста звертались багато письменників, таких як Я.Р.Ленц, Ф.Мюллер, Ф.М.Клінгер, А.Клінгеман та інші, але загальновизнаним творцем «Фауста» вважається Гете, який створював твір на протязі 60-ти років.

Слайд 3

Переклад За переклад «Фауста» бралися М.Старицький, Д.Загул, І.Улезка. Та лише після перекладу «Фауста» М.Лукашем українські читачі мають змогу скласти повне уявлення про геніальний твір Гете.

Слайд 4

Величезний вплив «Фауст» Гете мав на світову літературу. Світове відлуння «Фауст» здобув у великої кількості письменників, зокрема, сам образ Фауста надихав на творчість Байрона. Багато мотивів, сюжетів із трагедії зустрічаються в творах Дж. Мільтона, Т.Шевченка, Т.Манна. Гете та його творчість стала зразком, гідним наслідування для Томаса Манна..

Слайд 5

Ілюстрації Прекрасні ілюстрації створили французький художник Ежен Делакруа, російський М.Врубель, німецький Ернест Берлах, американський Рокуел Кент.

Слайд 6

«Фауст» Гете був неодноразово театралізований. Так, Шарль Гуно створив оперу «Фауст». На мотиви гетевського «Фауста» писали музику Людвіг Ван Бетховен, Гектор Берліоз, М.Глінка, Ричард Вагнер, Петро Чайковський, Модест Мусоргський та інші.

Слайд 7

До сюжету «Фауста» звертаються і в кіно. Прикладом цього є екранізація американського режисера Брайна Юз дена «Фауст» з Марком Фростом в головній ролі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література