X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Михайло Опанасович Булгаков"

Завантажити презентацію

"Михайло Опанасович Булгаков"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Михайло Опанасович Булгаков

Слайд 2

Дитинство Булкагов народився 15 травня 1891 р. в Києві. Батько викладав у Київській духовній академії курс історії. Мати, виховувала дітей, яких було семеро. Сім'я дала майбутньому письменникові дуже багато — виховала у нього любов до мистецтва, повагу до людей і працелюбність.

Слайд 3

Освіта Михайло Булгаков здобув чудову освіту в Першій Олександрівський гімназії. У1909 році вступає на музичний факультет Київського університету.

Слайд 4

Шпиталь і лікарня Перша світова війна змусила Булгакова піти працювати у польових шпиталях. У вересні 1916 року Булгакова відкликали з фронту і направили завідувати земською Нікольською сільською лікарнею.

Слайд 5

“Записки юного лікаря” Враження від лікарської практики лягли в основу його першої книжки «Записки юного лікаря» (1925-1926 pp.).

Слайд 6

Владикавказ У жовтні 1919 року він перебував у складі денікінських військ на посаді начальника медичної служби у Владикавказі.

Слайд 7

Переїзд до Москви У1921 році Булгаков переїздить до Москви, де працює секретарем літературного відділу Главполітпросвіти.

Слайд 8

Перша відомість У середині 20 років Булгаков стає достатньо відомим. Його фельєтони регулярно публікували у пресі.

Слайд 9

Обшук і вилучення У травні 1926 року у зв'язку із закриттям журналу «Росія», в якому він друкувався, у Булгакова було зроблено обшук. Були вилучені рукописи «Собачого серця» і щоденники. Лише через 3 роки йому все повернули.

Слайд 10

Критика У1929 році ситуація навколо Булгакова різко погіршується. Ранні повісті й оповідання Булгакова мали успіх у читачів, проте їх різко зустріла критика.

Слайд 11

Перша редакція “Майстера і Маргарити” У тому ж, 1929 році, Булгаков починає працювати над першою редакцією роману «Майстер і Маргарита».

Слайд 12

Булгаков - лібретист У жовтні 1936року Булгаков стає лібретистом і перекладачем Великого театру. З переходом у Великий театр поліпшилось матеріальне становище письменника. Відпала потреба думати про завтрашній день.

Слайд 13

Непоставлені п’єси Проте автор страждав від неможливості ставити свої п'єси. Він говорив: «За останні 7років написав 16 творів, і всі вони загинули. Наївно було б думати, що піде сімнадцята, вісімнадцята чи дев'ятнадцята».

Слайд 14

“Останні дні” Пізніше Булгаков пише п'єсу про Пушкіна «Останні дні» (1935), у якій знову, як і в романі «Майстер і Маргарита», звертається до теми «митець і влада».

Слайд 15

“Дияволіада” «Дияволіада» відкрила новий етап у творчості Булкагова. У цьому творі виявилася характерна ознака художнього методу письменника — поєднання комічного і трагічного.

Слайд 16

“Фатальні яйця” «Фатальні яйця»— фантастична повість, дія в якій відбувається у недалекому майбутньому — 1928 р.

Слайд 17

“Собаче серце” «Собаче серце»— сатирична повість, у якій ідеться про медичний експеримент перетворення собаки в людину.

Слайд 18

Трилогія Роман «Біла гвардія», п'єси «Дні Турбіних» і «Бег» (1925—1928 pp.) складають трилогію про долі російської інтелігенції, їх поєднує образ центрального героя, в якому втілено духовні пошуки автора.

Слайд 19

Слайд 20

Підготувала Учениця 11-Б класу Сілецька Аліна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література