X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Любов і дружба

Завантажити презентацію

Любов і дружба

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Любов і дружба в казці-притчі Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”. ©

Слайд 2

Епіграфи уроку Добре, якщо є друг, навіть якщо треба померти. Сент-Екзюпері Любити – це не означає дивитися одне на одного, любити – означає дивитися в одному напрямі. Сент-Екзюпері

Слайд 3

Евристична бесіда Які риси характеру були притаманні Екзюпері? Чи був письменник справжнім другом, чи вмів він любити? Який зміст ви вкладаєте в слова “дружба”, “любов”? “Продовж речення” Дружити – це… (допомагати, підтримувати, ділитися, цікавитися…) Любити – це… (піклуватися, розуміти, радіти, співчувати…) Поясніть значення епіграфів до уроку. Чи погоджуєтеся ви з цими думками?

Слайд 4

Робота з текстом Читання XVII, XX розділів за особами Що означають слова змії: “Я можу віднести тебе далі, ніж будь-який корабель”? Як ви розумієте слова змії: “Серед людей теж самотньо”?

Слайд 5

Робота з текстом Чому заплакав Маленький принц, побачивши троянди на Землі?

Слайд 6

Робота з текстом Читання ХХІ розділу за особами Що означає “приручити”? Чи ви кого-небудь приручали? Як зміниться життя Лиса після приручення? В чому суть діалогу Маленького принца і Лиса? Які секрети відкриває Лис хлопчикові?

Слайд 7

Робота з текстом Як ви розумієте слова Лиса: “Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив”? Чи зрозумів хлопчик слова Лиса? У чому суть алегоричного образу Лиса?

Слайд 8

Підсумки уроку Що зрозумів і чого навчився Маленький принц під час перебування на Землі? Він зрозумів, що таке справжня дружба і любов. Почав цінувати свою вередливу, але прекрасну троянду. Знайшов на Землі друзів – Лиса і льотчика.

Слайд 9

Домашнє завдання Дочитати казку “Маленький принц”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література