X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Контрольна робота

Завантажити презентацію

Контрольна робота

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Контрольна робота за темою “Міф і література.” ©

Слайд 2

Гра за темою “Міфологія” Кожний конкурс оцінюється у 2 бали. 1-й конкурс. “Теорія літератури” Що таке міф? Що таке міфологія? У чому відмінність міфу від казки? Чому виникли міфи? Чи у всіх народів є міфи?

Слайд 3

Гра за темою “Міфологія” 2-й конкурс. Вікторина Який бог у слов’ян є першопредком? Бог-громовержець у слов’ян. Скільки років прожив бог Паньгу? З чого створила людей богиня Нюйва? Бог Сонця у єгиптян. Чому за єгипетським міфом небо і земля були розділені? Верховний бог Індії. Хто боровся за владу з богами у індійських міфах?

Слайд 4

Гра за темою “Міфологія” 3-й конкурс. “Знайди пару” Підбери до грецьких назв богів відповідні римські: Зевс - … Гера - … Афіна - … Гефест - … Афродіта - … Гермес - … Артеміда - … Діоніс - …

Слайд 5

Гра за темою “Міфологія” 4-й конкурс. “Впізнай символ”

Слайд 6

Гра за темою “Міфологія” 5-й конкурс. “Метаморфози” Як давні греки пояснювали виникнення… Молочного (Чумацького) шляху; лаврового дерева; квітки нарциса; виверження вулкану; зміну пір року.

Слайд 7

Гра за темою “Міфологія” 6-й конкурс. “Весела перерва” Уяви, що ти запізнився на урок. Яке виправдання ти б придумав, якби урок проводили: Афродіта; Афіна; Артеміда; Посейдон; Зевс.

Слайд 8

Домашнє завдання Повторити відомості про байку. Пригадати імена відомих українських байкарів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література