X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основи термодинаміки. Контрольна робота

Завантажити презентацію

Основи термодинаміки. Контрольна робота

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета: перевірити і оцінити знання учнів з даної теми;розвивати вміння робити висновки та узагальнення;виховувати в учнів самостійність, творчість, самокорекцію.

Слайд 2

Слайд 3

ІІІ. Самостійне виконання контрольної роботи І варіант Початковий рівень У якому процесі кількість теплоти, передана газу, дорівнює роботі, виконаній газом? Виберіть правильну відповідь. А. В адіабатичному. Б. В ізотермічному. В. В ізобарному. Який ККД ідеальної теплової машини, якщо температура нагрівача дорівнює 4570С, а температура холодильника 170С? Виберіть правильну відповідь. А. 40%. Б. 43%. В. 60%. Середній рівень 1.Газ знаходиться в посудині під тиском 2.5*104 Па. При наданні газу 6*104Дж теплоти він ізобарно розширився і об’єм його збільшився на 2м3. На скільки змінилась внутрішня енергія газу? 2.У якому процесі газ, одержуючи певну кількість теплоти, не змінює температуру? Достатній рівень Температура повітря в кімнаті об’ємом 70м3 була280К. Після того як протопили піч, температура піднялася до 296К. Знайти роботу повітря при розширенні, якщо тиск постійний і дорівнює 100кПа. Високий рівень Яка частина кількості теплоти, переданої одноатомному газу в ізобарному процесі. Йде на збільшення внутрішньої енергії і яка частина на виконання роботи?  

Слайд 4

ІІ варіант. Початковий рівень 1. На скільки змінилася внутрішня енергія газу, виконав роботу 75 Дж, одержавши при цьому кількість теплоти 105 Дж? Виберіть правильну відповідь. А. Збільшилася на 30 Дж. ;Б. Збільшилася на 180 Дж.;В. Зменшилася на 30 Дж.. 2.Теплова машина за цикл одержує від нагрівача кількість теплоти 400Дж. І віддає холодильнику 200Дж. Чому дорівнює ККД теплової машини? Виберіть правильну відповідь. А. 75%. ;Б.50%. ;В.33%. Середній рівень 15м3 повітря має температуру 00С. Яку роботу виконає повітря. Розширюючись ізобарно при тиску 2*105Па, якщо його нагріти на 170С?. Тепле повітря піднімається вгору. Чому ж у тропосфері внизу тепліше, ніж на горі?  Достатній рівень У посудині ємністю знаходиться криптон під тиском 1МПа.Стінки посудини можуть витримати тиск 2МПа. Яку максимальну кількість теплоти можна надати газу?  Високий рівень Скільки літрів бензину витратить автомобіль масою 800кг. На шляху довжиною 500км, якщо ККД двигуна 25%, а середній коефіцієнт рухові дорівнює 0,06?   IV. Підведення підсумків уроку.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика