X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Контрольна робота. “Пригоди та фантастика”

Завантажити презентацію

Контрольна робота. “Пригоди та фантастика”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Контрольна робота. “Пригоди та фантастика”.

Слайд 2

Епіграфи уроку Книга – джерело знань. Мудра книга – найкращий друг. Знання за плечима не носити. Народна мудрість

Слайд 3

Літературний диктант У яке море відплив Гулівер? Ким був Гулівер за фахом? Як його називали ліліпути? Який титул отримав Гулівер у Ліліпутії? Ким був відвідувач, який забув у Шерлока Холмса ціпок? Яким століттям датовано манускрипт, який приніс доктор Мортімер? Якою хімічною речовиною Степлтон мастив собаку? Де переховувався Степлтон?

Слайд 4

Творче завдання Які проблеми порушують у своїх творах Дж. Свіфт і А. Конан Дойль? Чи актуальні вони в наш час? (4 бали) 2. Розкажіть про закони і звичаї Ліліпутії. Які вади людського життя висміює Дж. Свіфт? (3 бали) 3. Схарактеризуйте образи Шерлока Холмса і доктора Ватсона. У чому секрет їх популярності? (2 бали)

Слайд 5

Підсумки уроку Бесіда з учнями Чи подобається вам пригодницька література і фантастика? Чим саме? Чи можна стверджувати, що фантастичні твори не мають значення для реального життя людей? Які художні засоби використовують автори вивчених творів, щоб зацікавити читача? Яке ваше враження від екранізацій цих творів? Хто з героїв прочитаних творів вам сподобався і запам’ятався?

Слайд 6

Домашнє завдання Прочитати новелу “Останній листок” О. Генрі. Індивідуальне завдання: 2-3 учням- “літературознавцям” підготувати повідомлення про життя і творчість О. Генрі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література