X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Контрольна робота. “Краса чистих людських взаємин”

Завантажити презентацію

Контрольна робота. “Краса чистих людських взаємин”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Контрольна робота. “Краса чистих людських взаємин”.

Слайд 2

Тести Сью та Джонсі були: а) швеями; б) художницями; в) продавщицями. Джонсі захворіла: а) на грип; б) на пневмонію; в) на бронхіт. Джонсі мріяла намалювати: а) Неаполітанську затоку; б) Ніагарський водоспад; в) Альпійські гори.

Слайд 3

Тести Берман був схожий: а) на Миколая; б) на Мойсея; в) на Ісуса. Бен літав знімати акул: а) на Червоне море; б) на Саргасове море; в) на Японське море. Деві було: а) 15 років; б) 8 років; в) 10 років.

Слайд 4

Тести Що ускладнювало політ літака, яким керував Деві? а) гроза; б) вітер; в) туман. Де лікували Бена після аварії? а) в Єгипті; б) в Туреччині; в) в Японії.

Слайд 5

Творче завдання На вашу думку, які риси характеру допомагають людині вижити у екстремальній ситуації? (на прикладі вивчених творів.) (4 бали) У чому полягає гуманізм новели “Останній листок”? (3 бали) Схарактеризуйте образ Деві. Як змінився характер хлопчика у надзвичайній ситуації? (2 бали)

Слайд 6

Домашнє завдання Підготуватися до уроку розвитку зв’язного мовлення. Обговорити один з вивчених творів з батьками або друзями.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література